Recenze a srovnání Einhell RT-SD 3,6/1 Li

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Aku šroubováky do 1000 Kč

Datum doporučení: Únor 2018

  • Nízká cena
  • Chybí plynulá regulace otáček
750 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Einhell RT-SD 3,61 Li je aku šroubovák, který disponuje baterií s kapacitou 1500 mAh. To zajišťuje slušnou výdrž při vrtání, která odstraňuje nutnost neustálého dobíjení pří práci delší dobu. Stejně tak dobře si aku šroubovák vede i v ohledu napětí baterie. To je determinováno hodnotou 3,6V, což se projevuje do velmi slušného výkonu, který by měl pro běžné domácí použití bez problému vystačit.

Parametr Tento produkt
Výrobce Einhell
Napětí akumulátoru (V) 3,6
Kapacita akumulátoru (mAh) 1 500
Doba nabíjení (h) 3

Hodnocení vrtání

Kromě kvalit baterie ovlivňuje využití šroubováku také jeho hmotnost a vybavení funkcemi. Celková váha Einhell RT-SD 3,61 Li se zastavila na hodnotě 490 gramů. Tato hmotnost znamená poměrně dobré možnosti manipulace, ale při velmi dlouhém držení nebo šroubování na hůře přístupných místech by mohly nastat určité problémy. Šroubovák je naštěstí vybaven také ergonomicky tvarovanou rukojetí, která zajišťuje větší pohodlí při držení. Jistým bonusem je pak také osvětlovací mechanismus, který se hodí při vrtání na tmavých místech bez přístupu světla.

Parametr Tento produkt
Osvětlení Ano
Zpětný chod Ano
Hmotnost (g) 400

Hodnocení dalších uživatelů

Jako nejčastější výhodu tohoto šroubováku spatřují spokojení uživatelé především velmi dobrý poměr ceny ku výkonu, snadné ovládání a velmi kompaktní rozměry. Hlavní slabá stránka je pak podle uživatelů ztělesněna v absenci funkce plynulé regulace otáček, která umožňuje hladší rozběh a pohodlnější šroubování.

Naše hodnocení a závěr

Aku šroubovák Einhell RT-SD 3,61 Li je velmi kvalitním produktem za přijatelnou cenu. Ačkoliv není ve všech ohledech špičkový, může v kombinaci s nižší cenou hravě konkurovat i podstatně dražším modelům, což z něj logicky dělá velmi oblíbenou zákaznickou volbu.

Recenze Einhell RT-SD 3,6/1 Li

Einhell RT-SD 3,6/1 Li

750 Kč Orientační cena