Menu

Recenze a srovnání Fieldmann FDS 10101-A

Již se neprodává Při nákupu v kategorii Aku šroubováky do 1000 Kč

Datum doporučení: Únor 2018

  • Nízká cena
  • Vyšší hmotnost
600 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Fieldmann FDS 10101-A je aku šroubovák, který disponuje baterií s kapacitou 1300 mAh. Tato hodnota přináší slušnou výdrž při vrtání a znamená možnost dlouhého šroubování bez nutného dobíjení akumulátoru. Většina kvalitních aku šroubováků v tomto ohledu disponuje kapacitu zhruba 1500 mAh, takže vzhledem k nižší ceně se jedná o velmi slušné číslo. Dobře si šroubovák vede i co se týče napětí. To činí 3,6 V a znamená slušnou sílu, která naprosto bez problémů vystačím požadavkům běžného uživatele.

Parametr Tento produkt
Výrobce Fieldmann
Napětí akumulátoru (V) 3,6
Kapacita akumulátoru (mAh) 1 300
Doba nabíjení (h) 5

Hodnocení vrtání

Při výběru šroubováku je kromě výkonu a kvalit baterie nutné hledět také na hmotnost a s ní spojené možnosti manipulace. V tomto ohledu lze Fieldmann FDS 10101-A považovat zhruba za průměrný nástroj, protože hmotnost se zastavila na hodnotě 490 gramů. Ačkoliv se tak neřadí mezi nejlehčí, při běžném používaní by neměl pro průměrně fyzicky zdatné jedince nastat žádný problém. Co se týče vybaveností funkcemi, každého jistě potěší také osvětlovací systém a ergonomická rukojeť, která dělá se stará o pohodlnější držení.

Parametr Tento produkt
Zpětný chod Ano
Osvětlení Ano
Hmotnost (g) 490

Hodnocení dalších uživatelů

Spokojení uživatele si u aku šroubováku Fieldmann FDS 10101-A chválí především nízkou cenu v kombinaci se zachovanou slušnou funkčností. Jako slabinu lze pak podle zákazníku považovat celkově méně kvalitní konstrukci, která je však na zařízení v této cenové kategorii stále vysoce nadprůměrná.

Naše hodnocení a závěr

Aku šroubovák Fieldmann FDS 10101-A je velmi vhodnou volbou pro všechny domácí kutily, kteří potřebují příležitostně využívat šroubovací schopnosti, ale nechtějí investovat větší částky do sofistikovanějších vybavení. Ačkoliv není nejlépe vybaven ve všech ohledech, za nízkou pořizovací cenu vám může nabídnout opravdu hodně muziky.

600 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Fieldmann FDS 10101-A

Fieldmann FDS 10101-A

600 Kč Orientační cena