Recenze Rowenta Air Force Handstick RH8813 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Rowenta Air Force Handstick RH8813

Doporučujeme Při nákupu v kategorii akumulátorových tyčových vysavačů nad 3000 Kč

Datum doporučení: Červenec 2018

  • Snadná manipulace
  • Nejde rozložit na ruční vysavač
3 400 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

​Rowenta Air Force Handstick RH8813 je tyčový vysavač poháněný akumulátorem. Díky tomu je bezdrátový a snadno se s ním manipuluje. Typ akumulátoru je stejně jako u většiny ostatních modelů Li-ion. Pracovat vydrží až 35 minut, díky tomu stihnete pohodlně vysát i větší prostor. Nevýhodou je však delší nabíjení, které trvá 10 hodin. Tento model disponuje třemi stupni výkonu. Díky tomu si můžete zvolit nejvhodnější rychlost pro povrch, který právě uklízíte. 

Vysáté nečistoty a prach ze zachycují v nádobě, která má objem 0,5 litru. To není příliš mnoho, přesto že tato hodnota nijak nevybočuje ve srovnání s ostatními akumulátorovými vysavači. Při vysávání větší plochy budete muset počítat s vysypáváním. Vysavač vydává během provozu hluk o síle 80 dB, což je u tohoto typu vysavačů běžná hodnota.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Rowenta

Napájení

Akumulátorové

Počet rychlostí

3

Typ baterie

Li-ion

Napětí (V)

18

Provozní doba (min)

35

Čas dobíjení (h)

10

Objem zásobníku na prach (l)

0,5

Úroveň hluku (dB)

80

Hodnocení manipulace a funkcí

​I přes své poměrně velké rozměry je tento vysavač jedním z nejlehčích na trhu. Nemusíte se tedy bát, že by byla manipulace nějak zvlášť obtížná. Hubice je nízká a má trojúhelníkový tvar, díky tomu se při úklidu dostane dobře i do rohů a hůře přístupných míst, například pod nábytek. 

Nevýhodou tohoto modelu vysavače Rowenta se absence možnosti rozložení na ruční vysavač, který by zajistil lepší variabilitu. Díky turbo kartáči si ale poradí i s kobercem. Chybí mu však funkce LED osvětlení, které by zajistilo dostatek světla i v tmavých koutech.

Parametr Tento produkt
LED osvětlení

Ne

Konstrukce 2v1

Ne

Délka (mm)

250

Šířka (mm)

284

Výška (mm)

1 200

Hmotnost (kg)

2,22

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé tohoto vysavače si v recenzích pochvalují zejména nízkou hmotnost a pohodlnou manipulaci. Zmiňují také dobrý sací výkon a pohodlné uskladnění. Chválí si i design. Negativní recenze se neobjevují. 

Naše hodnocení a závěr

Vysavač Rowenta Air Force Handstick RH8813 hodnotíme pozitivně. Zejména kvůli slušné výdrži baterie a nízké hmotnosti. Díky tomu se s ním dobře manipuluje a je tedy ideální pro každodenní úklid. Nevýhodou je chybějící možnost rozložení na ruční vysavač, který by umožnil pohodlné vysávání například čalounění, automobilů nebo rozsypaných potravin na stole. Pokud hledáte vysavač, který vám tuto možnost poskytne, doporučujeme Philips PowerPro Duo FC6168/01.

3 400 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: Rowenta Air Force Handstick RH8813
Veronika Vyskočilová je naše dlouholetá redaktorka, která se ve své práci věnuje zejména srovnávání kuchyňských a domácích pomocníků. Na této stránce se zabývá tyčovými aku vysavači. Poradí vám, jaký typ je pro vás ideální, jakou zvolit filtraci, pokud máte doma alergika, nebo jak funguje funkce vytírání. Pokud zvažujete nákup uklízecích pomocníků, můžete se podívat také na její srovnání parních čističů i mopů, vodních vysavačů nebo třeba čističů koberců.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Rowenta Air Force Handstick RH8813

Rowenta Air Force Handstick RH8813

3 400 Kč Orientační cena