Menu

Recenze a srovnání Rowenta Air Force Handstick RH8813

Doporučujeme Při nákupu v kategorii akumulátorových tyčových vysavačů nad 3000 Kč

Datum doporučení: Červenec 2018

  • Snadná manipulace
  • Nejde rozložit na ruční vysavač
3 400 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

​Rowenta Air Force Handstick RH8813 je tyčový vysavač poháněný akumulátorem. Díky tomu je bezdrátový a snadno se s ním manipuluje. Typ akumulátoru je stejně jako u většiny ostatních modelů Li-ion. Pracovat vydrží až 35 minut, díky tomu stihnete pohodlně vysát i větší prostor. Nevýhodou je však delší nabíjení, které trvá 10 hodin. Tento model disponuje třemi stupni výkonu. Díky tomu si můžete zvolit nejvhodnější rychlost pro povrch, který právě uklízíte. 

Vysáté nečistoty a prach ze zachycují v nádobě, která má objem 0,5 litru. To není příliš mnoho, přesto že tato hodnota nijak nevybočuje ve srovnání s ostatními akumulátorovými vysavači. Při vysávání větší plochy budete muset počítat s vysypáváním. Vysavač vydává během provozu hluk o síle 80 dB, což je u tohoto typu vysavačů běžná hodnota.

Parametr Tento produkt
Výrobce Rowenta
Napájení Akumulátorové
Počet rychlostí 3
Typ baterie Li-ion
Napětí (V) 18
Provozní doba (min) 35
Čas dobíjení (h) 10
Objem zásobníku na prach (l) 0,5
Úroveň hluku (dB) 80

Hodnocení manipulace a funkcí

​I přes své poměrně velké rozměry je tento vysavač jedním z nejlehčích na trhu. Nemusíte se tedy bát, že by byla manipulace nějak zvlášť obtížná. Hubice je nízká a má trojúhelníkový tvar, díky tomu se při úklidu dostane dobře i do rohů a hůře přístupných míst, například pod nábytek. 

Nevýhodou tohoto modelu vysavače Rowenta se absence možnosti rozložení na ruční vysavač, který by zajistil lepší variabilitu. Díky turbo kartáči si ale poradí i s kobercem. Chybí mu však funkce LED osvětlení, které by zajistilo dostatek světla i v tmavých koutech.

Parametr Tento produkt
LED osvětlení Ne
Konstrukce 2v1 Ne
Délka (mm) 250
Šířka (mm) 284
Výška (mm) 1 200
Hmotnost (kg) 2,22

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé tohoto vysavače si v recenzích pochvalují zejména nízkou hmotnost a pohodlnou manipulaci. Zmiňují také dobrý sací výkon a pohodlné uskladnění. Chválí si i design. Negativní recenze se neobjevují. 

Naše hodnocení a závěr

Vysavač Rowenta Air Force Handstick RH8813 hodnotíme pozitivně. Zejména kvůli slušné výdrži baterie a nízké hmotnosti. Díky tomu se s ním dobře manipuluje a je tedy ideální pro každodenní úklid. Nevýhodou je chybějící možnost rozložení na ruční vysavač, který by umožnil pohodlné vysávání například čalounění, automobilů nebo rozsypaných potravin na stole. Pokud hledáte vysavač, který vám tuto možnost poskytne, doporučujeme Philips PowerPro Duo FC6168/01.

3 400 Kč Orientační cena

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na diskusní portál Zodpovíme.cz, kde odpovídá více odborníků.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Rowenta Air Force Handstick RH8813

Rowenta Air Force Handstick RH8813

3 400 Kč Orientační cena