Recenze Rowenta Air Force Handstick RH8813 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Rowenta Air Force Handstick RH8813

22,8 % Celkové hodnocení

v kategorii Aku tyčové vysavače

Klady a zápory

  • Snadná manipulace
  • Nejde rozložit na ruční vysavač
3 400 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

​Rowenta Air Force Handstick RH8813 je tyčový vysavač poháněný akumulátorem. Díky tomu je bezdrátový a snadno se s ním manipuluje. Typ akumulátoru je stejně jako u většiny ostatních modelů Li-ion. Pracovat vydrží až 35 minut, díky tomu stihnete pohodlně vysát i větší prostor. Nevýhodou je však delší nabíjení, které trvá 10 hodin. Tento model disponuje třemi stupni výkonu. Díky tomu si můžete zvolit nejvhodnější rychlost pro povrch, který právě uklízíte. 

Vysáté nečistoty a prach ze zachycují v nádobě, která má objem 0,5 litru. To není příliš mnoho, přesto že tato hodnota nijak nevybočuje ve srovnání s ostatními akumulátorovými vysavači. Při vysávání větší plochy budete muset počítat s vysypáváním. Vysavač vydává během provozu hluk o síle 80 dB, což je u tohoto typu vysavačů běžná hodnota.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

Rowenta

18 % Dyson, 12 % Xiaomi, 12 % Roidmi, 12 % Kärcher, 6 % Electrolux, 6 % Makita, 6 % Concept, 6 % Sencor, 6 % Philips, 18 % Další
Typ baterie

Li-ion

100 % Li-Ion

Hodnocení manipulace a funkcí

​I přes své poměrně velké rozměry je tento vysavač jedním z nejlehčích na trhu. Nemusíte se tedy bát, že by byla manipulace nějak zvlášť obtížná. Hubice je nízká a má trojúhelníkový tvar, díky tomu se při úklidu dostane dobře i do rohů a hůře přístupných míst, například pod nábytek. 

Nevýhodou tohoto modelu vysavače Rowenta se absence možnosti rozložení na ruční vysavač, který by zajistil lepší variabilitu. Díky turbo kartáči si ale poradí i s kobercem. Chybí mu však funkce LED osvětlení, které by zajistilo dostatek světla i v tmavých koutech.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Konstrukce 2v1

Ne

100 % Ano
Hmotnost dle výrobce (kg)

2,22

2,86

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé tohoto vysavače si v recenzích pochvalují zejména nízkou hmotnost a pohodlnou manipulaci. Zmiňují také dobrý sací výkon a pohodlné uskladnění. Chválí si i design. Negativní recenze se neobjevují. 

Naše hodnocení a závěr

Vysavač Rowenta Air Force Handstick RH8813 hodnotíme pozitivně. Zejména kvůli slušné výdrži baterie a nízké hmotnosti. Díky tomu se s ním dobře manipuluje a je tedy ideální pro každodenní úklid. Nevýhodou je chybějící možnost rozložení na ruční vysavač, který by umožnil pohodlné vysávání například čalounění, automobilů nebo rozsypaných potravin na stole. Pokud hledáte vysavač, který vám tuto možnost poskytne, doporučujeme Philips PowerPro Duo FC6168/01.

3 400 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Rowenta Air Force Handstick RH8813 | Hodnocení: 22,8 %
Jakub Gulec
Senior redaktor & Head of testing
Jakub má v naší redakci v péči technická témata a testování produktů. Testy vysavačů sestavoval osobně na základě vlastního technického vzdělání a laboratorních zkušeností a inspiroval se normami a zahraničními odbornými testy. Na stránce vám například vysvětlí, proč si dát pozor na tvar podlahové hubice. Jeho články a recenze najdete také u elektroniky a aku nářadí.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Rowenta Air Force Handstick RH8813

Rowenta Air Force Handstick RH8813

3 400 Kč Orientační cena