kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a test inSPORTline Akamar

Hodnocení:

78,0 %

Klady:

Počet programů

Zápory:

Spíše průměrné parametry

16 500 Kč
orientační cena

Hodnocení základních údajů
(max. 10)
Hodnocení výkonu a plochy
(max. 10)
Hodnocení funkcí a vybavení
(max. 10)
Celkové
hodnocení
10,0 7,6 7,5 78,0 %

Souhrnné údaje 

Běžecký pás inSPORTline Akamar se v našem srovnávacím testu z února 2018 řadil k průměrným modelům co se konstrukce týče. Vzhledem k průměru, který dohromady daly všechny tehdy hodnocené modely, není pás ani nijak příliš těžký, má 64 kg, a není ani příliš velký. Na šířku má 75 cm, na délku 162 cm a do výšky činí 138 cm. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce inSPORTline 36 % inSPORTline, 29 % Acra, 21 % Housefit, 7 % Master, 7 % HMS
Typ pohonu  Motorový 100 % Motorový
Hmotnost (kg)  64 69,43
Výška (cm) 138 134,64
Šířka (cm) 75 77,29
Délka (cm) 162 165,36

Hodnocení výkonu a běžecké plochy

Průměrných, ale vůbec ne špatných hodnot se drží pás také v rámci kategorie hodnocení výkonu a běžecké plochy. Šířka pásu 44 cm je ideální jak pro chůzi, tak pro pohodlný běh, totéž platí pro jeho délku 125 cm. Plocha má také odpružení, které není samozřejmou součástí všech pásů, a je výhodné pro ulehčení vašim kloubům. 

Z praktického hlediska jsme vám i v našem článku Jak vybrat běžecký pás doporučili, abyste se zaměřili na pásy s výkonem motoru alespoň o 1,5 HP. Pás inSPORTline tomuto výkonu odpovídá a je tak vhodný pro komfortní běh. Pokud byste ale chtěli běhat několikrát do týdne, třeba také vytrvalostně, a chcete co nejtišší motor, doporučujeme se podívat na modely s vyšším výkonem. Co se rychlosti týče, 16 km/h jde o pěkný průměr. Pod průměr se ale pás dostal v případě nosnosti, unese 100 kg, což je jedna z nižších hodnot v porovnávacím testu. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Šířka běžecké plochy (cm)  44 45,32
Délka běžecké plochy (cm)  125 128,36
Výkon motoru (HP)  1,5 2,20
Nosnost (kg)  100 130,71
Maximální rychlost pásu (km/h)  16 16,91
Maximální stoupání (%)  9,5 9,88
Odpružení běžecké plochy  Ano 100 % Ano

Hodnocení funkcí a vybavení

Co se funkcí a vybavení týče, běžecký pás inSPORTline nevybočuje ani pod, ani nad průměr. Nabízí tak ideálních 40 programů, má bezpečnostní pojistku, měří tepovou frekvenci a uběhnutou vzdálenost. Navíc má kolečka usnadňující přesouvání například při úklidu, dokonce má systém pro vyrovnání nerovností, který v našem srovnávacím testu měla jen zhruba polovina modelů. Bohužel se pásu nedočkáte audio systému, který však nemusí požadovat každý uživatel a také jde o prvek, který má jen zhruba polovina modelů, není tedy nijak obvyklý. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Počet programů  40 51,92
HRC program  Ne 50 % Ne, 50 % Ano
Bezpečnostní pojistka  Ano 100 % Ano
Měření tepové frekvence  Ano 93 % Ano, 7 % Ne
Měření uběhnuté vzdálenosti  Ano 100 % Ano
Kolečka  Ano 93 % Ano, 7 % Ne
Audio systém  Ne 71 % Ano, 29 % Ne
Vyrovnání nerovností  Ano 50 % Ano, 50 % Ne

Naše hodnocení a závěr

Běžecký pás inSPORTline Akamar je víceméně průměrnou záležitostí, proto průměrného uživatele či začátečníka potěší, ale náročného sportovce nejspíše ne. Průměru se drží jak ve velikosti a váze, tak v parametrech týkajících se samotné běžecké plochy. Všechny tyto hodnoty jsou stále ideální. Ne zcela ideální je výkon motoru 1,5 HP, kvůli kterému může být motor o něco hlučnější a nebude stačit pro ty, kteří chtějí cvičit intenzivně, několikrát do týdne. Pozor také na nosnost, pás unese 100 kg, což je o něco méně, než byl tehdejší průměr. Dobrou zprávou je, že má cvičící na výběr ze 40 programů. Celkově je pás povedeným cvičebním strojem, ale jak jsme zmínili před pár řádky – příliš nenadchne, na druhou stranu ale ani neurazí. Rozhodující může pro vás být také cena, tu byste na škále obsahující ostatní ceny hodnocených pásů našli uprostřed.

Datum:
Produkt: inSPORTline Akamar
Hodnocení: 78,0 % 100 % 0 %

Další recenze

Kompletní test