kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a test Binance

Hodnocení:

81,9 %

Klady:

Podporuje hodně kryptoměn

Zápory:

Dá se platit pouze Bitcoiny

Hodnocení podporovaných kryptoměn
(max. 10)
Hodnocení možnosti platby
(max. 10)
Hodnocení zabezpečení
(max. 10)
Celkové
hodnocení
8,8 6,0 10,0 81,9 %

Podporované kryptoměny

Bitcoinová burza Binance podporuje celkem 142 druhů kryptoměn, což je více, než většina ostatních bitcoinových burz z našeho porovnání v době psaní recenze (červen 2019). Díky tomu je burza vhodná pro ty, kteří se zajímají o různé krytpoměny a chtějí nakoupit několik druhů. Na burze najdete jak známější digitální měny, jako je třeba Bitcoin, Litecoin a Ehereum, tak i ty méně známe, které je těžší sehnat. Pro ty, kteří plánují nákup pouze těch základních digitálních měn, je vysoký počet méně podstatný a není tedy třeba se na jeho základě rozhodovat.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Počet podporovaných kryptoměn  142 132,40
Bitcoin  Ano 100 % Ano
Litecoin  Ano 100 % Ano
Ethereum  Ano 80 % Ano, 20 % Ne
Ripple  Ano 80 % Ne, 20 % Ano
Cardano  Ano 60 % Ne, 40 % Ano

Hodnocení možnosti platby a zabezpečení

Hlavní nevýhoda Binance je omezená možnost platby. Spíše než o burzu jde totiž o směnárnu kryptoměn. Což znamená, že abyste si nakoupili vybranou kryptoměnu, budete již potřebovat nějaké Bitcoiny, které budete moct za jinou digitální měnu vyměnit. Binance neumožňuje žádný jiný systém platby. Pokud jste v kryptosvětě úplným nováčkem, pak pro vás bude tato burza nevhodná. Co se týče zabezpečení, je na tom burza dobře. Zakládá si na bezpečnosti a tak kromě https zapezpečení tu najdete možnost dvoufázového ověření, dvoufaktorové autentizace nebo možnosti nastavení anti-phishing kódu. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Platba v Kč  Ne 80 % Ne, 20 % Ano
Platba bankovním převodem  Ne 80 % Ano, 20 % Ne
Platba platební kartou  Ne 80 % Ano, 20 % Ne
Platba Bitcoinem  Ano 100 % Ano
Zabezpečení https  Ano 100 % Ano
Dvoufaktorová autentizace  Ano 100 % Ano

Naše hodnocení a závěr

Bitcoinová burza Binance podporuje široké množství kryptoměn od těch nejznámějších až po ty méně obvyklé. Hlavní nevýhodou burzy je možnost platby pouze Bitcoinem. Jako jediná z námi srovnávaných bitcoinových burz v červnu 2019 nenabízí možnost platby převodem nebo online kartou. Proto v případě, že žádné Bitcoiny nevlastníte, na této burze nenakoupíte. Bitcoinová burza si zakládá na bezpečném prostředí a uživatelské prostředí je velmi intuitivní. Měl by se v něm vyznat i úplný začátečník. 

Pokud hledáte burzu, na které budete moct platit kartou nebo převodem, zkuste se podívat například na KuCoin.

Datum:
Produkt: Binance
Hodnocení: 81,9 % 100 % 0 %