Recenze a porovnání bitcoinové peněženky KeepKey | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání KeepKey

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Bitcoinové peněženky

Datum doporučení: Květen 2019

  • LCD displej
  • Elegantní provedení
  • Vyšší cena
  • Větší rozměry
  • Nemá mobilní aplikaci
3 383 Kč Orientační cena

Základní parametry

Hardwarová bitcoinová peněženka KeepKey patří mezi produkty s velmi dobrou reputací. Oproti ostatním námi porovnávaným peněženkám v květnu 2019 se liší především svým elegantním designem a také LCD displejem, který u těchto výrobků není samozřejmostí. Oproti ostatním hodnoceným produktům má poměrně velké rozměry, na výšku má téměř 10 centimetrů, takže je potřeba počítat s horší skladností. Většina porovnávaných produktů je zhruba o polovinu menší. Abyste z ní mohli kryptoměnu posílat nebo ji naopak přijímat, je potřeba připojit zařízení pomocí kabelu k počítači nebo mobilnímu telefonu a vše na peněžence ručně potvrdit. Transakce pak probíhají pomocí webové aplikace, mobilní aplikaci peněženka KeepKey v době testování (květen 2019) zatím nemá. Aby transakce proběhla, je vždy operaci potřeba ověřit i přímo na peněžence, aby bylo zaručeno opravdu vysoké zabezpečení.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Webová aplikace

Ano

Mobilní aplikace

Ne

Čeština

Ne

Podpora více měn

Ano

Deklarovaná podpora kryptoměn (počet)

27

Záloha

Ano

Hmotnost (g)

54

Výška (mm)

94

Šířka (mm)

38

Hloubka (mm)

12

Závěr

Bitcoinnová peněženka KeepKey uživatele zaujme především svým designem a LCD displejem. Na tom se ale odráží i cena a tak je nutné počítat s tím, že si za tuto hardwarovou peněženku připlatíte. Cena je vyšší než u většiny porovnávaných bitcoinových peněženek v květnu 2019. Stejně jako u ostatních peněženek, ani zde nenajdeme možnost nastavení do českého jazyka. Peněženka podporuje celkem 27 kryptoměn a ovládání je intuitivní, pro každou kryptoměnu máte totiž vlastní účet. Produkt KeepKey je vhodný pro všechny, kteří hledají kvalitní hardwarovou bitcoinovou peněženku a je pro ně důležitější design než pořizovací cena.

V případě, že hledáte levnější variantu, zkuste se podívat také na Ledger Nano S.

3 383 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: KeepKey

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze KeepKey

KeepKey

3 383 Kč Orientační cena