Recenze a porovnání bitcoinové peněženky Ledger Nano S | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Ledger Nano S

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Bitcoinové peněženky

Datum doporučení: Květen 2019

  • Nižší cena
  • Složitější ovládání
1 549 Kč Orientační cena

Základní parametry

Hardwarová bitcoinová peněženka Ledger Nano S je jednou z nejoblíbenějších peněženek a to především kvůli přívětivé pořizovací ceně. Design modelu je poměrně jednoduchý a může působit trochu laciným dojmem. Je ze všech námi porovnávaných bitcoinových peněženek v květnu 2019 nejmenší. Zásadní parametr, ve kterém se Ledger Nano S liší od ostatních porovnávaných bitcoinových peněženek je počet podporovaných kryptoměn. Tato peněženka jich podporuje ze všech nejvíce, podle výrobce dokonce 1100. Stejně jako u ostatních peněženek, také zde nejde nastavit český jazyk. Přeposílat a přijímat kryptoměnu můžete po připojení peněženky k počítači nebo mobilního telefonu, a fyzického potvrzení transakce, pomocí webové nebo mobilní aplikace.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Webová aplikace

Ano

Mobilní aplikace

Ano

Čeština

Ne

Podpora více měn

Ano

Deklarovaná podpora kryptoměn (počet)

1 100

Záloha

Ano

Hmotnost (g)

16,2

Výška (mm)

57

Šířka (mm)

17

Hloubka (mm)

9

Závěr

Ledger Nano S je hardwarová bitcoinová peněženka, která překvapí zejména počtem podporovaných kryptoměn a v krypto světě má dobrou reputaci. Celkem totiž podporuje 1 100 různých digitálních měn, což je více, než jakákoliv další bitcoinová peněženka z našeho porovnání v květnu 2019. Někteří uživatelé si stěžují, že ovládání je o něco méně intuitivní než u jiných peněženek. Většinu potěší hlavně příznivá pořizovací cena. Hodí se tedy zejména pro ty, kteří hledají levnější produkt.

Pokud chcete nějakou designově zajímavější peněženku a nevadí vám si za ní připlatit, zkuste se podívat například na KeepKey.

1 549 Kč Orientační cena
Autor: Kamila Lorenzová | Datum: | Produkt: Ledger Nano S
Kamila Lorenzová se tématům týkajících se kryptoměn věnuje už více než rok. O problematiku se zajímá do hloubky a informace získává především od zkušených expertů a odborníků. Zároveň chápe, že tento typ témat může být pro někoho poměrně složitý k pochopení a plný neznámých termínů, proto se snaží znalosti předávat tak, aby jim rozuměli i běžní čtenáři a úplní laici. Vedle bitcoinových peněženek zpracovává také například kryptoměnové burzy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Ledger Nano S

Ledger Nano S

1 549 Kč Orientační cena