Recenze a porovnání bitcoinové peněženky Trezor Model T | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Trezor Model T

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Bitcoinové peněženky

Datum doporučení: Květen 2019

  • Možnost rozšířit microSD kartou
  • Vyšší cena
4 599 Kč Orientační cena

Základní parametry

Bitcoinová hardwarová peněženka Trezor Model T je jednou z nejoblíbenějších v této kategorii a u uživatelů má výbornou reputaci. Působí poměrně robustním a odolným dojmem, co se týče rozměrů, je na tom v porovnání s ostatními námi srovnávanými bitcoinovými peněženkami v květnu 2019 průměrně. Má možnost vložení microSD karty, díky které můžete nejen rozšířit paměť, ale může sloužit také třeba pro budoucí šifrované úložiště hesel. Displej je barevný a dotykový. Zařízení ovládáte pomocí kabelu, který je potřeba připojit k počítači nebo k mobilnímu telefonu. Přijímat a odesílat kryptoměny můžete přes webovou nebo mobilní aplikaci, k tomu, abyste peníze odeslali, musíte transakci vždy ručně potvrdit přes Trezor Model T. Pokud tedy zařízení neztratíte, vaše kryptoměny jsou v naprostém bezpečí.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Webová aplikace

Ano

Mobilní aplikace

Ano

Čeština

Ne

Podpora více měn

Ano

Deklarovaná podpora kryptoměn (počet)

500

Záloha

Ano

Hmotnost (g)

16

Výška (mm)

64

Šířka (mm)

39

Hloubka (mm)

10

Závěr

Bitcoinová peněženka Trezor Model T podporuje celkem 500 kryptoměn. Ve světě digitálních měn má velmi dobrou reputaci. Digitální peníze v peněžence jsou naprosto v bezpečí. Jediný přístup, jak se ke krytoměně dostat, je totiž skrz kabel, kterým propojíte peněženku a osobní počítač nebo mobilní telefon. Má možnost vložení microSD karty, což je u těchto produktů spíše výjimkou. Nevýhodou je pak fakt, že nepodporuje český jazyk, což ale nenabízí žádná z námi hodnocených hardwarových bitcoinových peněženek v květnu 2019. Pokud chcete mít jistotu, že budou vaše kryptoměny v bezpeční a oceníte zařízení, které má možné další rozšíření, pak doporučujeme právě tento produkt. Musíte ale počítat s tím, že si a něj připlatíte.

V případě, že hledáte levnější variantu, zkuste se podívat na Trezor One.

4 599 Kč Orientační cena
Autor: Kamila Lorenzová | Datum: | Produkt: Trezor Model T
Kamila Lorenzová se tématům týkajících se kryptoměn věnuje už více než rok. O problematiku se zajímá do hloubky a informace získává především od zkušených expertů a odborníků. Zároveň chápe, že tento typ témat může být pro někoho poměrně složitý k pochopení a plný neznámých termínů, proto se snaží znalosti předávat tak, aby jim rozuměli i běžní čtenáři a úplní laici. Vedle bitcoinových peněženek zpracovává také například kryptoměnové burzy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Trezor Model T

Trezor Model T

4 599 Kč Orientační cena