Recenze a porovnání bitcoinové peněženky Trezor One | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Trezor One

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Bitcoinové peněženky

Datum doporučení: Květen 2019

  • Nižší cena
  • Černobílý displej
1 505 Kč Orientační cena

Základní parametry

Trezor One je nejstarší hardwarová bitcoinová peněženka, která na trhu funguje už od roku 2013 a v kryptosvětě má velmi dobrou reputaci. Ze všech námi srovnávaných bitcoinových peněženek v květnu 2019 je nejlehčí. Má černobílý displej a dvě tlačítka, pomocí kterých peněženku ovládáte. Kryptoměny můžete posílat přes webovou nebo mobilní aplikaci, zařízení ale vždy musíte nejprve propojit pomocí kabelu k počítači nebo telefonu. Následně je nutné na zařízení transakci manuálně potvrdit. Tímto opatřením tedy bitcoinová peněženka zaručuje vysoké zabezpečení kryptoměn. Podporuje celkem 500 různých kryptoměn, mezi nimi najdete jak ty velmi běžné, tak i méně známé digitální peníze.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Webová aplikace

Ano

Mobilní aplikace

Ano

Čeština

Ne

Podpora více měn

Ano

Deklarovaná podpora kryptoměn (počet)

500

Záloha

Ano

Hmotnost (g)

12

Výška (mm)

60

Šířka (mm)

30

Hloubka (mm)

6

Závěr

Hardwarová bicoinové peněženka Trezor One je nejstarší a jedna z nejpopulárnějších bitcoinových peněženek na trhu. Zároveň je také  nejlevnější variantu v našem porovnání bitcoinových peněženek v květnu 2019. Její nevýhodou je to, že nefunguje v českém jazyce, ten v nastavení ale nenabízí ani jedna z porovnávaných peněženek. Má jak mobilní i webovou aplikaci, pomocí které můžete vaši kryptoměnu přeposílat či přijímat. Vždy je ale nejprve nutné zařízení propojit pomocí kabelu k počítači, případně mobilnímu telefonu. Pokud hledáte levnější a kvalitní variantu bitcoinové peněženky, bude Trezor One vhodným řešením.

V případě, že vám nevadí si za produkt připlatit, tak se zkuste podívat také na peněženku Trezor Model T, která nabízí možnost vložení microSD karty pro budoucí rozšíření.

1 505 Kč Orientační cena
Autor: Kamila Lorenzová | Datum: | Produkt: Trezor One
Kamila Lorenzová se tématům týkajících se kryptoměn věnuje už více než rok. O problematiku se zajímá do hloubky a informace získává především od zkušených expertů a odborníků. Zároveň chápe, že tento typ témat může být pro někoho poměrně složitý k pochopení a plný neznámých termínů, proto se snaží znalosti předávat tak, aby jim rozuměli i běžní čtenáři a úplní laici. Vedle bitcoinových peněženek zpracovává také například kryptoměnové burzy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Trezor One

Trezor One

1 505 Kč Orientační cena