Menu

Bosch MS6CM6155 – Recenze, testy a srovnání

Velmi dobré Celkové hodnocení

Další ke zvážení v kategorii Tyčové mixéry

Klady

  • Vysoký příkon
  • Bohaté příslušenství
  • Nerezové provedení
  • Výborné recenze

Zápory

  • Vyšší cena
  • Vyšší hmotnost
  • Nemá držák na zeď
2 300 Kč Orientační cena

Bosch MS6CM6155 je tyčový mixér, který své místo najde i v kuchyni náročnějších uživatelů. Má silný výkon a bohaté příslušenství. Výkon 1000 W je v dané cenové kategorii standardem, je dostatečný pro mixování tvrdých potravin. Běžné je také plynulé nastavení rychlosti a turbo/pulzní spínač. Tyto funkce usnadňují použití, při údržbě oceníte odnímatelnou nohu, která je vyrobená z nerezu a hodí se proto i pro mixování teplých potravin jako jsou polévky a omáčky. Možnosti použití rozšiřuje příslušenství, které kromě poměrně běžného sekáčku, šlehací metly a nádoby na šlehání zahrnuje také speciální nástavec na pyré.

Hodnocení odborníků a ostatních uživatelů

Uživatelé, kteří tento mixér používají, si pochvalují silný výkon, relativně tichý chod a jednoduché ovládání jednou rukou.

Hlavní výhody a nevýhody

Hlavní výhodou mixéru Bosch MS6CM6155 je jeho silný výkon, který zaručí bezproblémové mixování i tvrdých potravin. Oceňujeme také bohaté příslušenství, které zahrnuje mimo běžné součásti také nástavec na pyré. Benefitem je i nerezové provedení a praktický zatočený přívodní kabel, který nebude při mixování zavazet. Nevýhodou je vyšší pořizovací cena a také absence držáku na stěnu, který je u některých zákazníků oblíbený. Při dlouhém mixování by vám mohla vadit také vyšší hmotnost.

Závěr

Tyčový mixér Bosch MS6CM6155 ocení všichni uživatelé, kteří mají v úmyslu přístroj používat na časté mixování i tvrdších potravin. V kuchyni zastane mnoho práce, díky příslušenství jej budete moct využít i ke šlehání, sekání nebo přípravě pyré. Správnou rychlost vyberete pomocí otočného kolečka, pro dočasné zvýšení výkonu lze využít pulzní funkci. Co však v mixéru chybí je držák na stěnu. Nepotěší také vyšší cenovka a vyšší hmotnost.

Parametr Tento produkt
Příkon (W)

1 000

Nastavení rychlosti

Ano

Počet rychlostí

12

Převládající materiál

Nerez

Hmotnost (kg)

1,7

Pulzní spínač/turbo funkce

Ano

Odnímatelná noha

Ano

Šlehací metla

Ano

Sekáček

Ano

Mísa na mixování

Ano

Objem mísy na mixování (l)

0,6

Držák na stěnu

Ne

Další příslušenství

Nástavec na pyré

2 300 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Bosch MS6CM6155 | Hodnocení: Velmi dobré
Tereza Peterková
Redaktorka
Tereza je redaktorka, která má zkušenosti s různými domácími spotřebiči, jako jsou například ruční šlehače či smoothie makery. Díky tomu bylo pro ni snadné získat informace o tyčových mixérech a zároveň je reálně otestovat. Prozradí vám, jakých parametrů se při výběru držet, jaké příslušenství by měly mít a v jakých případech je lepší koupit ruční šlehač, smoothie maker či stolní mixér.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Bosch MS6CM6155

Bosch MS6CM6155

2 300 Kč Orientační cena