Menu

Recenze a srovnání Polar Vantage M

Doporučujeme Při nákupu v kategorii sportovních hodinek

Datum doporučení: Říjen 2020

  • Vysoká výdrž baterie
  • Nízká hmotnost
  • Přes 130 sportovních aktivit
  • Displej není dotykový
  • Nemá reproduktor ani mikrofon
6 500 Kč Orientační cena

Koupit v obchodě:

Základní parametry

Polar Vantage M jsou sportovní hodinky spíše s menším displejem v době našeho srovnání (říjen 2020), jehož úhlopříčka měří 1,2 palce. I tak ale nabízí přehledné ovládání a zobrazování nejrůznějších parametrů. Hmotnost hodinek včetně řemínku je 45 gramů, což značí opravdu lehký model. Úctyhodná je také výdrž baterie, při zapnuté GPS se dočkáte výdrže 30 hodin, bez ní výrobce uvádí provoz hodinek až po dobu 24 dní. Když stav baterie klesne, hodinky můžete jednoduše dobít, není nutné baterii měnit.

Parametr Tento produkt
Výrobce Polar
Úhlopříčka displeje (") 1,2
Hmotnost (g) 45
Výdrž baterie 24 dní / 30 hod s GPS
Druh baterie Dobíjecí

Vybavení a funkce

Tento sporttester značky Polar disponuje barevným displejem, který promítne širokou škálu informací. Na výběr máte přes 130 sportovních aktivit včetně plavání a nechybí zde senzor spánku, měření spálených kalorií či srdečního tepu. Dále se dočkáte GPS senzoru, akcelerometru, výškoměru nebo gyroskopu. Sportovní hodinky se pomocí Bluetooth či USB kabelu dokáží připojit k telefonu nebo počítači, kde svá data můžete vyhodnocovat ve speciální aplikaci.

Sporttester Polar Vantage M je svým vybavením a funkcemi vhodný i pro náročné sportovce. Výrobce však neuvádí, zda nabízí zobrazování notifikací z telefonu. Displej navíc není dotykový a hodinky nedisponují Wi-Fi připojením, zabudovaným reproduktorem ani mikrofonem. Předností je ale jejich voděodolnost do 30 metrů (3 ATM), můžete s nimi tedy i plavat. Z mnoha jazyků ovládání si můžete zvolit i češtinu, hodí se tedy i pro ty z vás, kteří požadujete sporttester ve vašem mateřském jazyce.

Parametr Tento produkt
Typ displeje Barevný
Dotykový displej Ne
Chytré notifikace Neuvedeno
Bluetooth Ano
WiFi připojení Ne
Vložení SIM karty přímo do hodinek Ne
GPS Ano
Zabudovaný mikrofon Ne
Zabudovaný reproduktor Ne
Odolnost proti vnějším vlivům Voděodolné
Měření srdečního tepu Ano

Závěr

Polar Vantage M jsou sportovní hodinky vhodné i pro náročné sportovce, nabízejí až 130 sportovních aktivit a množství funkcí a senzorů. Jsou navíc voděodolné, a tedy vhodné i na plavání. Jejich předností je také vysoká výdrž baterie, při zapnuté GPS je to až 30 hodin. Nesmíme opomenout ani nízkou hmotnost 45 g včetně řemínku, což z nich dělá jedny z nejlehčích modelů v době našeho srovnání. Velikost displeje je 1,2″. Navíc podporují český jazyk i propojení s telefonem pomocí Bluetooth.

Nedostatkem může být absence zabudovaného mikrofonu a reproduktorů či dotykového displeje, které však u sporttesterů nejsou tolik obvyklé. Tento model také není možné připojit přes Wi-Fi. Sháníte-li sportovní hodinky, které Wi-Fi nabízejí, doporučujeme Garmin Fenix 5 Plus, které dokáží zobrazovat notifikace z telefonu.

6 500 Kč Orientační cena

Diskuze a poradna

Zeptejte se na cokoliv co vás zajímá a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Polar Vantage M

Polar Vantage M

6 500 Kč Orientační cena