Menu

10 nejvtipnějších produktů z Aliexpressu, které si možná koupíte

10 nejvtipnějších produktů z Aliexpressu, které si možná koupíte

Milujete vtipné dárky? Potřebujete někoho vyprankovat? Pak je Aliexpress tím správným místem, kde nakupovat. Za pár dolarů pořídíte legrační hračky pro děti, zajímavé kuchyňské vychytávky nebo originální dekorace do domu i na zahradu.

Někdy se stane, že potřebujete obdarovat někoho, kdo už všechno má nebo nevíte, co neustále kupovat. Zapomeňte na nudné dárkové poukazy, balíčky jídla nebo kosmetické sady. Na Aliexpressu nakoupíte originální, roztomilé zbytnosti, které ale spolehlivě vykouzlí úsměv na tváři každému dítěti nebo dospělému.

POZOR: Při nákupu zboží z Aliexpressu počítejte s tím, že prodejce nemusí dodržovat žádnou z Evropských směrnic pro zdravotní nezávadnost či bezpečnost.

Měkkouše má každý rád !

Měkké dárky, tolik oblíbené na rozbalování třeba pod vánočním stromečkem, nemusí být jen nudné jednobarevné polštáře nebo deky. Na Aliexpressu pořídíte o hodně zajímavější kousky, které rozesmějí a zaujmou na první pohled.

I love pizzza

Tuhle italskou specialitu miluje snad každý! Co si pořídit deku, která vypadá, jako tato salámová, šunková nebo žampionová kulatá pochoutka s opečenými okraji. Patříte k té menšině, která jí naopak nesnáší? Nevadí. Pořiďte si deku s motivem donutu s barevným zdobením nebo křupavého jablečného koláče.

Ať ti není smutno

Jezdíte na dlouhé služební cesty nebo pracujete v zahraničí a Vaše partnerka trpí, protože se nemá ke komu přitulit? Neriskujte své domácí štěstí a pořiďte jí polštář, který jí přinese něžnou náruč a bezpečí.

Dětská zóna

Dárky pro dětičky, to je někdy opravdový oříšek. Ale i s tím si na Aliexpressu poradíte. Ať už hledáte doplňky na dětskou oslavu nebo zábavu na doma i na cesty, vždycky spolehlivě objevíte něco, co vaše broučky potěší.

Myška v sýru

Co spolehlivě rozzáří dětské oči víc, než roztomilá pop-up myška, která je schovaná v sýru. Ale i dospělí jí jistě ocení, třeba jako antistresovou pomůcku při náročném dni v práci. A navíc s ní můžete skvěle napálit kolegu u vedlejšího stolu.

Brčka, kam se podíváš

Každé letní pití chutná lépe, když ho pijete krásným barevným brčkem. No a co si pořídit vtipné brýle, které jsou jedním velkým brčkem. Budou úžasnou vychytávkou na dětskou párty.

Dekoruju, dekoruješ, dekorujeme

Svůj domov si rádi zdobíme všichni. Zapomeňte ale na nudné doplňky, jako jsou porcelánoví sloni, svíčky nebo obrázky palmových listů. Na Aliexpressu se můžete na dekoracích vyřádit a pořídit si ty nejvtipnější roztomilosti.

Ten strom se na mě kouká

Vykouzlete úsměv na tváři každému, kdo zavítá na Vaši zahradu! Tvář starého usměvavého chlapíka s obrovskýma očima se bude vyjímat na staré jabloni i bíločerné bříze.

Kdo to má v životě těžší?

Milovníci plakátů zbystřete! A hádejte… Kdo to má v pracovním životě těžší? Zubní kartáček? Nebo toaletní papír? Na to vám spolehlivě odpoví tenhle papírový úžasňák, kterého si můžete pověsit třeba právě na Vaší toaletě.

Kutálí se ze dvora, pozitivní brambora

Tahle pletená brambůrka je sice malá, ale za to ve Vás věří. Tak si ji postavte třeba na pracovní stůl, ať máte skvělou motivaci k nastartování kreativního myšlení.

Všehochuť

Když nevíte coby, tak to nenajdete v OBI, ale na Aliexpressu. Tyhle roztomilé drobnosti prostě vždycky potěší a rozesmějí. Ať už koupíte vtipnou čepici nebo doplněk do kuchyně.

Kuře na hlavě? Proč ne!

Plánujete bláznivou narozeninovou párty, chystáte se na karneval nebo chcete jen pobavit kamarády? Pak se Vám bude hodit tahle čepice, která vypadá jako grilované kuře. Můžete vzít jed, že s ní budete nepřehlédnutelní.

Dinosauři milují sendviče

Máte doma děti? A zbožňují sendviče? Tak jim připravte takové, které jim budou závidět všichni kamarádi ve školce nebo na školním výletě. S touto šikovnou formičkou z nich vykrájejte prehistorické dinosaury. Pak už jen stačí šunka a sýr a skvělá svačina je na světě.

Ohnivá voda

Normální vodní pistolky Vás už nudí? Tak si pořiďte zapalovač, který místo ohně stříká vodu. A není nic lepšího než si z někoho udělat legraci a dopřát mu v parném létě studenou spršku.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.