Menu

3 nejlepší produkty Parkside z Lidlu na stavbu

3 nejlepší produkty Parkside z Lidlu na stavbu

Ať už máte v plánu stavbu menšího či většího projektu, neobejdete se bez spolehlivého a výkonného nářadí. V dnešním článku vám poradíme, které produkty Parkside jsou nejlepším pomocníkem na stavbu a rekonstrukci.

Bez čeho se neobejde každá stavba?

Prakticky žádná stavba či rekonstrukce se neobejde bez výkonného vrtacího kladiva a úhlové brusky. Stavební nástroje volte ideálně v akumulátorovém nebo benzínové provedení, aby vás při práci neomezoval kabel a dostupnost elektrické sítě.

Z nářadí Parkside vyniká vyšším výkonem, úsporností a delší životností modelová řada Performance. Vyšší řada nářadí z Lidlu disponuje bezkartáčovými motory, které se pomaleji opotřebovávají a jsou méně poruchové. Díky tomu se na takové nářadí můžete spolehnout i při vyšší zátěži. Kromě toho je na ně poskytována prodloužená 5letá záruka.

Trojici našeho výběru uzavírá benzínová vibrační deska. Nástroj využijete při veškerých terénních úpravách od hutnění při stavbě základů až po dláždění ploch.

Jaké nářadí Parkside je nejlepší?

Podle parametrů a uživatelského hodnocení jsme pro vás připravili přehled tří nejlepších modelů na stavbu. Konkrétní zkušenosti uživatelů z praxe si můžete přečíst v recenzích dostupných pod odkazy.

Aku vrtací kladivo PARKSIDE PERFORMANCE PKHAP 20-Li B2

Aku kombinované kladivo PKHAP 20-Li B2 je výkonný a široce použitelný nástroj na opracovávání betonu, kamene, kovu a dřeva. Ovládací panel umožňuje volbu rychlostních režimů pro vrtání a příklep a stav akumulátoru. Centrální přepínač reguluje funkce vrtání bez příklepu, příklepové vrtání, sekání (zapnutý příklepový mechanismus s otočným přepínačem) nebo plynulé nastavení polohy sekáče.

Výhodou je integrované LED světlo. Rychloupínací sklíčidlo je vybaveno upnutím podle systému SDS plus. Výkon nástroje lze individuálně nakonfigurovat v aplikaci Lidl Home. Výrobek disponuje 5 letou zárukou.

Parametr Hodnota
Energie úderu 3 J
Počet úderů (režim 1 / 2) 0–3 265 min-1 / 0–4 700 min-1
Otáčky naprázdno 0–660 min-1 / 0–950 min-1
Max. průměr vrtání 24 mm do betonu a kamene / 13 mm do kovu / 27 mm do dřeva
Materiál plast, skelné vlákno
Rozměry a hmotnost 32,5 x 10,2 x 21,3 cm; 2,84 kg
Příslušenství
  • přídavné otočné držadlo
  • kovový hloubkový doraz

 

Od 2 300 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Aku úhlová bruska PARKSIDE Performance PWSAP 20 Li D4

Aku úhlová bruska PWSAP 20 Li D4 se hodí na řezání a broušení kovu, zdiva, betonu, plastu, dlažby, obkladů a dalších materiálů. Hlavními výhodami modelu je motor v bezkartáčovém provedení s vyším výkonem i životností.

Model je vybaven 3polohovým předním držadlem, nastavitelnými otáčkami a praktickým LED světlem. Do nástroje je možné upnout všechny běžné kotouče do průměru 125 mm. Optimální výkon zařízení lze vyladit v aplikaci Lidl Home. Součástí balení je ochranný kryt 2 v 1 na řezání a broušení, praktický kufřík, brusný kotouč (Ø 125 mm) a upínací klíč. Výhodou je 5letá záruka.

Parametr Hodnota
Jmenovité otáčky 3 000–10 000 min⁻¹
Velikost kotoučů do Ø 125 mm
Upnutí M14
Rozměry a hmotnost 34,2 x 14,4 x 10,6 cm; cca 1,64 kg
Příslušenství
  • ochranný kryt
  • kufřík
  • brusný kotouč (Ø 125 mm)
  • upínací klíč

 

Od 2 000 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Vibrační deska PARKSIDE PRP 1100 A1

Vibrační deska PRP 1100 A1 je vybavena 4taktní motorem LCT na bezolovnatý benzín a palivovou nádrží o objemu 3,6 litru. Maximální vibrační údery dosahují 5 500 ot./min,  zdvihový objem 196 cm³ a kompresní tlak 11 000 N.

Vibrační deska dokáže uhutnit materiál až do hloubky cca 25 cm. Maximální hlučnost nástroje je 106 dB. Při manipulaci jistě oceníte automatický posun a skládací, ergonomickou rukojeť. Součástí je černá gumová podložka pro dlažební práce.

Parametr Hodnota
Zdvihový objem 196 cm³
Kompresní tlak 11 000 N
Vibrační údery 5 500 ot./min
Hloubka hutnění cca 25 cm
Rychlost vpřed 25 m/min
Max. hlučnost 106 dB(A)
Pracovní plocha 53 x 35 cm
Materiál ocel, hliník, litá ocel, plast, pryž
Rozměry a hmotnost 114 x 40 x 84 cm; 57 kg

 

Od 9 000 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.