3 nejlepší svíčky s vůněmi podzimu podle redaktorky | Arecenze
Menu

3 nejlepší svíčky s vůněmi podzimu podle redaktorky

3 nejlepší svíčky s vůněmi podzimu podle redaktorky

K teplému barevnému podzimu neodmyslitelně patří svíčky, které vám v domácnosti nejen navodí atmosféru, ale také vás připraví na chladnější dny. Vybrali jsme pro vás tři nejlepší svíčky s vůní podzimu, ať už jste milovníci sladších a ovocných vůní, či naopak dřevitých a kouřových.

Yankee Candle Pumpkin Maple Crème Caramel: dýně a javorový sirup

Podzimní sezóna je dýňová sezóna, ve vašem domově tak nesmí chybět vůně dýní. Konkrétně jsme vybrali dýni s javorovým sirupem a karamelem, tedy dokonalou kombinaci podzimních vůní. Svíčka výrobce Yankee Candle vás po jejím zapálení zaujme vůní skořicového cukru a krémové polevy. Jako srdce jsou zvoleny vůně karamelu a dýně. V základu naopak nesmí chybět vanilka a javor. Kromě provonění vašeho domova vytvoří útulnou atmosféru, které pak už jedině nesmí chybět oblíbená knížka a šálek čaje.

WoodWick Rosewood: dřevitá vůně se sladším nádechem

Vonná svíčka výrobce WoodWick v sobě ukrývá vůni dřevin s květinovým nádechem. Dřevité a kouřové vůně jsou ideálními vůněmi podzimu, jelikož vám navodí útulnou a příjemnou atmosféru, ať už jste na chatě či doma. Rosewood vás na první čich zaujme cedrovým dřevem, pižmem a růží, následovat bude sladší květinová vůně. WoodWick je ideální volba na podzimní večery, jelikož má dřevěný knot, který při zapálení praská. Bude vám tak připomínat zvuk praskajícího krbu.

Price’s Fig & Plum: podzimní ovoce pro milovníky sladších vůní

Máte raději ovocné vůně, ale stále hledáte takové, které vám budou připomínat podzim? Sáhněte po švestkových a fíkových vůních. Tuto kombinaci nabízí výrobce svíček Price’s Candles, které designem mohou připomínat svíčky Yankee Candle. Kromě vůně šťavnatých fíků a jemných švestek vás nadchne vůně čerstvě natrhané máty. Tuto svíčku si zamilují všichni milovníci sladších vůní.

Rubriky

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.