Menu

5 nejlepších aplikací na hodinky Garmin v roce 2024: Tyto rozhodně musíte mít

5 nejlepších aplikací na hodinky Garmin v roce 2024: Tyto rozhodně musíte mít

Hodinky Garmin jsou díky svým výkonným funkcím a schopnostem sledovat různé aspekty života jedny z nejoblíbenějších. Abyste využili jejich potenciál na maximum, je důležité vybírat ty správné aplikace. Podívejte se, které aplikace pro chytré hodinky Garmin by vám rozhodně neměly uniknout.

1. Maps4Garmin s meteorologickým radarem

Chcete mít vždy aktuální přístup k mapě na svých hodinkách? Pak vyzkoušejte aplikaci Maps4Garmin, která vám umožní nejen zobrazit si svou aktuální polohu na mapě, ale také procházet blízké okolí. Výhodou je, že možnost přibližování a oddalování mapy je k dispozici pro všechny typy hodinek Garmin. Navíc je aplikace zcela zdarma a nevyžaduje žádnou registraci.

Za jednorázový příplatek si však v rámci aplikace můžete přikoupit také meteorologický radar, který je na vybraných zařízeních dokonce animovaný.

2. Sledování menstruačního cyklu – aplikace pro ženy

Chytré sportovní hodinky značky Garmin mají užitečné funkce také vyloženě pro ženy. Jednu z takových hodinky nabízí společně s aplikací Sledování menstruačního cyklu, která představuje widget spolupracující s funkcí sledování menstruačního cyklu Garmin Connect. Přehledně zobrazuje veškeré podrobnosti o menstruačním cyklu, takže můžete přehledně sledovat, který den cyklu aktuálně prožíváte, snadno si také zobrazíte celou jeho délku nebo můžete denně prohlížet a zaznamenávat své příznaky.

3. Spotify – přehrávejte svou oblíbenou hudbu na hodinkách

Díky aplikaci Spotify můžete stahovat své oblíbené skladby, celá alba nebo podcasty a pohodlně je poslouchat kdekoliv a kdykoliv rovnou z vašich hodinek. Tato aplikace je jako stvořená pro cvičení a sportování. S přístupem k obrovské knihovně hudby totiž můžete vytvářet playlisty podle svých preferencí a získávat energii z vašich oblíbených písniček, zatímco se budete potit.

Spotify ale není zdarma a vyžaduje pořízení prémiového účtu. Výhodněji vás však může vyjít například Family účet Spotify, který vám umožní používat až 6 účtů v rámci jedné domácnosti.

4. All in one – sledujte až 7 metrik současně

All in one představuje jednu z nejlepších aplikací pro běhání a jiné sporty, při kterých chcete mít pod kontrolou všechny potřebné údaje. Aplikace přehledně na obrazovce zobrazuje hned 7 metrik najednou a integruje tak funkčnost několika datových polí v jediném zobrazení.

Současně díky tomu můžete sledovat uběhnutou vzdálenost, rychlost, tepovou frekvenci, aktuální čas, čas trvání uběhnuté trasy a další. Výhodou je, že máte k dispozici nastavení pro 3 různé profily pro běhání, cyklistiku a další sporty.

5. This is fine – ciferník, se kterým budete v pohodě

Chtěli byste si své hodinky Garmin vzhledově trochu vylepšit? Pak si stáhněte ciferník, se kterým budete jednoduše v pohodě. This is fine je sice jednoduchý, zato zatraceně roztomilý ciferník, který ve vás při každém pohledu vyvolá úsměv. Přehledně se na něm zobrazuje čas, jehož zobrazení se dokonce dočkalo vylepšení, takže je skvěle čitelný za všech podmínek.

Najdete na něm ilustraci roztomilého pejska s kloboukem, a to hned v několika provedeních. K dispozici totiž máte denní i noční režim a k tomu také verzi pro Always-On displeje. Vizuálně si takto můžete vylepšit i některé sporttestery Garmin.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.