Našli jsme 5 nejlepších slev Dnů Marianne 2023 | Arecenze
Menu

Našli jsme 5 nejlepších slev Dnů Marianne 2023

Našli jsme 5 nejlepších slev Dnů Marianne 2023

Obchodníci si v ČR nebudují v posledních letech skrze slevové akce mezi svými zákazníky zrovna velkou důvěru. Při tempu a intenzitě reklamy na slevové akce by se nejednomu mohlo zdát, že máme Black Friday snad po celý rok. Slevy jsou pak mnohdy spíše ohýbáním skutečnosti, než skutečně výhodnou nabídkou pro zákazníka.

Za rok tak přichází jen několik celorepublikových akcí, které se skutečně vyplatí a jedna z nich právě probíhá. V tomto článku vám ukážeme nejzajímavější slevy v rámci Dnů Marianne.

Ohebný mobil Samsung Galaxy Z Fold4 5G

Jeden z nejlepších velkých ohebných telefonů na českém trhu je aktuálně až do neděle v zajímavé slevové akci v Datartu. Jeho 7,6palcový Dynamic AMOLED 2X hlavní displej, výkonný procesor a solidní fotoaparáty aktuálně koupíte za cenu okolo 32 800 Kč, což odpovídá ceně klasického iPhonu 14 Pro. Pro představu – běžná cena Foldu 4 se pohybuje okolo 41 000 Kč.

Pokud zvažujete přechod na ohebný telefon, možná je právě teď ideální příležitost. Je potřeba ale dodat, že tato zařízení nejsou vhodná pro každého. Jedná se sice o vynikající koncept, ale tělo Foldu 4 je nejen vcelku těžké, ale také rozměrné do kapsy.

Drobný telefon Samsung Galaxy S22 5G

Hodně zajímavou nabídkou je také klasický a kompaktní Samsung Galaxy S22. Ten aktuálně Datart s kuponem nabízí zlevněný z 18 000 Kč na 14 400 Kč. Na první pohled se nemusí jednat o nějakou extrémní slevu, ale díky této akci se prémiový telefon dostává svými pořizovacími náklady do střední třídy.

Prémiová sluchátka Sony WH-1000XM5

Společnost Sony ve své řadě WH-1000XM dlouhodobě spojuje perfektní kvalitu zvuku s dobře fungujícím aktivním potlačením okolního hluku. Ne nadarmo proto většina odborníků hodnotí model Sony WH-1000XM5 jako jedny z nejlepších bezdrátových sluchátek na trhu. Aktuálně jsou navíc v atraktivní slevě za 8 000 Kč.

Dotykový tablet Xiaomi Pad 5

Že jsou výkonné tablety s moderním systémem doménou jen vyšších cenových relací už není pravda. Xiaomi Pad 5 je dotyková obrazovka vybavená výkonným procesorem osazeným v kvalitním kovovém těle. Zařízení navíc v rámci slevové akce Dny Marianne klesla cena z 9 000 Kč až na 7 650 Kč a jedná se tak o jeden z největších trháků tohoto víkendu. Tablet jsem měl možnost sám otestovat a můžeme říci, že v dané cenovce nic lepšího neseženete.

Robotický vysavač Kärcher RCV 5

Teprve nedávno přišla společnost Kärcher na trh se svými vlastními robotickými vysavači. Oba jsou zlevněné o 25 %. Zajímavý je ve slevové akci ale zejména lépe vybavený z obou modelů, který si dává za úkol konkurovat vyšší třídě. Před akcí stál běžně přes 14 500 Kč, nyní jej můžete koupit za 10 900 Kč.

Rubriky

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.