Menu

5 nejlepších věcí na dovolenou z Decathlonu

5 nejlepších věcí na dovolenou z Decathlonu

Decathlon se chlubí mottem: „Děláme sport dostupnějším.“. A skutečně, výrobky z Decathlonu si ve srovnání s produkty ve stejné cenové hladině vedou velmi dobře. Některé jsou vysloveně unikátní (jako níže zmíněný zatemněný stan) a jiné strčí do kapsy mnohem dražší konkurenci.

Pro koho se výrobky z Decathlonu hodí?

Pokud hledáte profesionální vybavení na horskou túru, na němž by měl záviset váš život, pravděpodobně půjdete jinam. Rekreační sportovci, turisté nebo i hobby závodníci z různých odvětvích už si ale v Decathlonu přijdou na své. Decathlon se pyšní velkými prodejnami, kde najdete zboží vystavené a zároveň velmi přehledným eshopem.

Online nakupování v Decathlonu zjednodušuje přístup k recenzím v několika jazycích, video ukázky produktů, ale také velmi vstřícný systém vracení nepadnoucího zboží nebo rychlá doprava. Pozor si dejte pouze na tabulku velikostí, která nemusí vždy odpovídat. Na webových stránkách si ale můžete zjistit, na které pobočce je zboží k dispozici k vyzkoušení. Pokud si tedy nejste jisti, nemusíte kupovat naslepo.

5 nejlepších věcí na dovolenou z Decathlonu

V Decathlonu se můžete směle vybavit na dovolenou, ať už míříte kamkoliv. Přinášíme vám tipy na produkty, které právě zde koupíte v překvapivé kvalitě nebo vynikají vlastnostmi, které žádné jiné zboží nemá.

Stan Fresh and Black

Unikátní technologie stanů Fresh and Black zajistí, že ve stanu je neustále tma, ale přitom příjemný chlad. Jsou vybaveny světlým tropikem se stříbrnou vrstvou, která odráží světlo a teplo.

Jelikož stany v Decathlonu prodávají v mnoha velikostech, můžete se vybavit na všechny typy dovolené. Už se vám nestane, že vás ráno vzbudí slunce. Můžete vyspávat klidně do oběda. Ani vedro se ve stanu neudělá. Pokud jezdíte s dětmi, můžete je v klidu uložit ke spánku večer za světla nebo i přes den. Stany Fresh and Black jsou ve složeném stavu objemnější a těžší než běžné stany. Hodí se tak spíš na vodu, do kempu nebo na výlet autem, než na přechod Himalájí.

Paddleboarding

Paddleboardy jsou hitem posledních let. Pádlování se naučíte hned, trénujete při něm rovnováhu, můžete svézt děti. Zároveň paddleboard hravě nahradí nafukovací matračku a narozdíl od ní neodletí ani se tak snadno neprotrhne. Z paddleboardu můžete u moře třeba skákat do vody. V Decathlonu nakoupíte kvalitní paddleboardy za příjemné ceny a doplníte k nim také veškeré vybavení.

Rychleschnoucí ručníky

Děti vylezou z vody, chtějí se usušit, ale za chvíli běží do vln znovu. To ale nemusí představovat žádný problém, pokud máte rychleschnoucí ručníky z Decathlonu. Nejen že rychle schnou, ale jsou také velmi příjemné na dotek a oproti klasickým froté ručníkům velmi skladné. Složíte je do malého a lehkého čtverečku. Specialita pro rodinnou dovolenou jsou dětská ponča, která na děti hodíte místo županu a stále si zachovávají všechny výhody rychleschnoucího ručníku.

Dámské oblečení

Dámské oblečení do přírody z Decathlonu sluší a padne. Nejoblíbenější jsou funkční tílka, která i za cenu kolem 100 Kč vydrží a materiál se příjemně nosí. Dále zamiřte do tenisového oddělení pro praktické sukně s kraťasy. Takový výběr sukní se spodními kraťasy v elegantním provedení a z příjemného pružného materiálu jinde nenajdete.

K nim si dokoupíte tílka ve stejné barvě a designu a budete se pyšnit luxusním a přitom praktickým a cenově dostupným outfitem. Dále bychom vypíchli slušivé a skvěle padnoucí plavky. Zvlášť dámy s plnějšími tvary mívají s výběrem plavek problém a musí zamířit do specializovaných obchodů s dražšími plavkami. V Decathlonu si ale vybere každá.

Neopreny a UV trička

Jste vodáci? Milujete paddleboard a vodní sporty? Pokud se chcete své oblíbené zábavě věnovat i jindy než v parném létě, pořiďte si neopren. Decathlon nabízí širokou škálu neoprenových, koupacích oděvů s UV ochranou. Můžete si vybrat z vest, triček, kalhot a mikin v netradičně svěžích designech a za příznivé ceny.

Pokud se chystáte na dovolenou v Čechách k vodě nebo jste vášnivými vodáky, využijete třeba lehké neoprenové triko, které hřeje, i když se namočí. Na vodní sporty do teplých krajů zase berte koupací trika s UV ochranou pro sebe i pro své děti.

Nedbejte na rozdělení podle sportů

Tenisové sukénky můžete nosit i do hor, tílka a trička najdete ve všech odvětvích a můžete v nich dělat, co chcete. Pokud budete nakupovat na eshopu, hledejte v kategoriích podle pohlaví, ne podle sportů. A v obchodě oběhněte všechny regály.

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.