5 největších herních titulů se slevou až 75 % | Arecenze
Menu

5 největších herních titulů se slevou až 75 %

5 největších herních titulů se slevou až 75 %

Herní průmysl zažívá už dlouhodobě tak velký boom, že by časem mohl nejen finančně, ale i počtem příznivců předběhnout televizi. Na svědomí to má jednak prudký pokles cen herních počítačů a notebooků (poměr ceny a výkonu), ale také čím dále tím poutavější herní tituly. Většina z nich přitom nesází jen na krásnou grafiku, ale také na propracovaný příběh a velké množství herních postav. Několik z velkých jmen herního průmyslu je aktuálně na Epic Store v velké slevě, a to až do 15. června.

FIFA 2023 70 %

Nejnovější díl tradiční fotbalové série EA Sports přichází s celou řadou klíčových aktualizací. Nově hra nabízí opravdu působivý realistický zážitek​. Tvůrci se rozhodli představit nově také ženskou fotbalovou ligu v anglické a francouzské první divizi, plnou podporu propojení her mezi různými konzolemi a plynulejší akci​. Právě teď je FIFA 23 ve slevě o 70 % na Epic Games Store, takže ji můžete pořídit už za 570 Kč​.

Grand Theft Auto V (GTA 5) 50 %

Jen málo kdo by neznal jednu z nejslavnějších herních sérií se zkratkou GTA. Hráčům nabízí obrovský otevřený svět k prozkoumání, spoustu misí a dynamický příběh, který se odehrává ve fiktivním městě Los Santos. Součástí GTA 5 je také online multiplayer, ve kterém mohou hráči spolupracovat nebo soutěžit s ostatními po celém světě. Hra je nyní k dispozici se slevou 50 % na Epic Games Store za 450 Kč.

Red Dead Redemtion 2 67 %

Herní titul Red Dead Redemption si našel velkou fanouškovskou základnu již při prvním dílu. Originální pojetí divokého západu, na které později navázala i oblíbená série Call of Juarez, zavdaly vzniku dalšího dílu. Tentokrát daleko propracovanější Red Dead Redemption 2 je obecně uznáván jako jeden z nejlepších herních open-world titulů historie. Aktuálně je hra v nabídce Epic Games Store se slevou 67 % za 495 Kč.

Assasins Creed Valhalla 75 %

Původní díly Assasina na nás potají útočily v uličkách středověkých měst plných příslušníků křížových výprav. V dalších dílech jsme se přesunuli postupně celá staletí vpřed, pak ale tvůrci hodili zpátečku a jeden z nejúspěšnějších dílů série se tak odehrává ve Skandinávii. Láká vás tématika Assasins Creed v podání vikingů? Nedivíme se. Aktuálně je tato povedená hra na Epic Games Store ve slevě 75 % za 390 Kč.

Far Cry 6 75 %

Herní série Far Cry patří mezi hráči k legendám. Narozdíl od většiny sérií se ale mezi díly ne vždy najdou příběhová propojení. Série se vždy vyznačovala poutavým prostředím, vynikající grafikou a pořádnou porcí akce. Nyní najdete Far Cry 6 na Epic Games Store se slevou 75 %. To znamená, že hru pořídíte za 390 Kč.

Zdroje obrázků: EA Sports, Rockstar Games, Ubisoft

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.