Menu

TOP 5+1 originálních dárků ke Dni matek 2024: „Drobnost od srdce potěší nejvíce.“

TOP 5+1 originálních dárků ke Dni matek 2024: „Drobnost od srdce potěší nejvíce.“
Ilustrace: Arecenze

Den matek (12. 5. 2024) se blíží a vy už jistě přemýšlíte, čím uděláte radost své mamince. Ne každý je příznivcem dárkových předmětů v podobě hrnečku či trička s rádoby vtipným potiskem. My tomu plně rozumíme, a proto jsme pro vás připravili 5+1 tipů na originální dárky, které zaručeně zahřejí u srdce.

Manboxeo Dřevěná vonící kytice

Pugét květin je klasika, která udělá radost většině žen. Vy můžete tento tradiční dárek posunout ještě dál s dřevěnou vonící kyticí. Na první pohled vypadá jako velký svazek živých květů, a dokonce i omamně voní. Nikdy ale neuvadne a dokáže dělat radost několik let.

Květiny se vyznačují řemeslným zpracováním – vyrábějí se ručně v České republice ze dřeva. Parfemují se přírodními silicemi s dlouhotrvajícím uvolňováním (čajové růže, orchideje, mimóza). Kytice je k dostání v několika provedeních.

1 300 Kč Orientační cena

Mijabixoux Náramek z přírodních minerálů

Šperk sice může znít jako klišé – ne však pokud jej představují barevné korálky z přírodních minerálů. Náramky se prodávají v různých provedeních. Díky tomu můžete vybírat podle oblíbené barevné kombinace či oblíbených polodrahokamů vaší maminky.

Korálky mají velikost 8 mm, jsou navlečeny na pevném nylonovém lanku o šířce 0,8 mm a prokládány ozdobnými rondelkami. Náramky jsou navlékány v České republice a korálky pocházejí výhradně od českých prodejců. Jedná se tak o 100% českou ruční výrobu.

300 Kč Orientační cena

Nutword Dárková krabička s ořechy

Nápaditou alternativou ke klasické bonboniéře může být dárková krabička s ořechy. Vyrábí se ve více provedeních. Spolu s ořechy tak mohou být uvnitř další dobroty jako je čokoláda a víno, či vonná svíčka. Nechybí ani dárkové balení v ekologickém kartonu a tematické věnování „Pro nejlepší maminku“.

Od 140 Kč Orientační cena

Bohemia Gifts Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80g

Jako drobná pozornost nebo doplněk k řezaným květům jistě potěší ručně vyráběná sypaná čokoláda. Čokoláda překvapí kombinací 36% extra jemné, výběrové mléčné čokolády a celých sušených malin. Samozřejmostí je dárkové balení s textem “Milované mamince”. Jedná se o českou ruční výrobu.

120 Kč Orientační cena

Společná večeře s dobrým vínem

Nic nepotěší vaši maminku více, než příjemná chvíle strávená spolu s vámi. Připomeňte jí, jak moc ji máte rádi a pozvěte ji na večeři. Přichystejte překvapení v podobě láhve kvalitního červeného či bílého vína. Po večeři můžete zavzpomínat nad albem rodinných fotografií, nebo vyrazit za další zábavou.

Nejlepší dárek do nejmenších

Pokud máte v rodině malé děti, vysvětlete jim význam Dne matek a nechte je, aby mamince nakreslily pěkný obrázek. Jako matce dvou dětí mě takováto drobnost potěší více než jakýkoliv jiný dárek.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.