Top 5 svíček WoodWick na podzim, které neroztrhají peněženku | Arecenze
Menu

Top 5 svíček WoodWick na podzim, které neroztrhají peněženku

Top 5 svíček WoodWick na podzim, které neroztrhají peněženku

Hořící svíčka a uvolňující se vůně esenciálních olejů krásně dotvoří útulnou podzimní atmosféru. Mezi nejoblíbenějších aromatické svíčky na trhu patří produkty značky WoodWick. Které z nich vás nadchnou zajímavou podzimní vůní a zároveň cenovou dostupností?

WoodWick Fireside 31 g

Pokud se svíčkami WoodWick teprve začínáte, nebo se obáváte, že vám nová vůně nebude imponovat, začněte nejprve s malým balením. Na zkoušku si tak můžete zakoupit více různých druhů, aniž byste litovali velkých výdajů. Nejmenší svíčky, jako je například WoodWick Fireside 31 g s dřevitými tóny jantaru, vetiveru a pižma, stojí pár korun a vydrží hořet okolo 8 hodin. Z hlediska poměru ceny a délky hoření se ale vyplatí větší balení.

od 70 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

WoodWick Stone Washed 85 g

Delší dobu hoření (v průměru 20 hodin) nabízí svíčka WoodWick Stone Washed Suede 85 g. Její kořeněná vůně je směsí štiplavého pepře, sladkého jasmínu, svůdné ambry a semišové kůže. Předností všech svíček WoodWick, jak jejich název vypovídá, je knot z přírodního dřeva s jedinečným křížkovým tvarem. Díky němu provoní místnost rychleji než konkurenční produkty.

od 170 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

WoodWick Lavender Spa 609,5 g

Příjemné uvolnění v pochmurných podzimních dnech přinese relaxační svíčka WoodWick Lavender Spa 609,5 g s bylinnými esencemi. Chvíli po zapálení váš byt zaplaví harmonická vůně levandule, rozmarýnu a eukalyptu. Velkou fialovou svíčku nyní zakoupíte za cenu menšího 464 gramového balení. Vydrží hořet okolo 120 hodin, přičemž hodina hoření vás při současné ceně vyjde jen okolo 3,60 korun.

od 430 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

WoodWick Sand & Driftwood 609,5 g

Svíčka WoodWick Sand & Driftwood 609,5 g provoní vaše podzimní večery netypickou vůní písku a naplaveného dřeva. Chmurné ticho přehluší jemný zvuk praskajícího knotu a vytvoří hřejivou atmosféru útulného domova. Svíčka vydrží hořet okolo 120 hodin, její vůně však v místnosti zůstává i dlouhé hodiny po zhasnutí plamene.

od 440 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

WoodWick White Honey 609,5 g

Elegantní vonná svíčka WoodWick White Honey 609,5 g ve tvaru bílé vázy v sobě ukrývá výrazné sladké aroma pozdního podzimu. Vonnými esencemi jsou kandovaný pomeranč, pražený karamel, orchideje a vanilka. Velká 609 gramová svíčka vydrží hořet v průměru 120 hodin. Stejně jako ostatní svíčky z našeho výběru ji nyní seženete za zvýhodněnou cenu.

od 450 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Rubriky

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.