Menu

5 tipů na nejoblíbenější bazény podle recenzí od lidí v roce 2023

5 tipů na nejoblíbenější bazény podle recenzí od lidí v roce 2023

Při výběru bazénu byste měli brát do úvahy hned několik parametrů. U bazénu je důležitá nejen velikost, ale také kvalita, kterou vám nejlépe poradí lidé, kteří bazén už mají ozkoušený. Přečtěte si seznam 5 nejvíce doporučovaných bazénů v různých cenových kategoriích. Více o výběru a nejlepší výběr podle naší redakce najdete také v samostatné kategorii srovnání nejlepších bazénů.

Intex Family Center

Jedná se sice o nafukovací bazén, ale pořídíte jej okolo 1 000 Kč a občas se může hodit i takový bazén. Intex Family Center obsahuje nafukovací sedačku a jeho rozměry jsou 224 x 216 cm, hloubku má 76 cm.

Bestway Steel Pro max

Jedná se o kruhový bazén, který je mezi uživateli oblíbený díky vysoké stabilitě a pevnému provedení, je vyroben z materiálu DuraPlus™. Bestway Steel Pro Max má průměr 305 cm a hloubku 76 cm. Stojí okolo 2 000 Kč.

Maximex Florida

Ještě o něco větší je bazén s průměrem 366 cm a hlavně hloubkou 122 cm. Bazén Marimex Florida se také pyšní stabilitou konstrukce i díky podpěrné konstrukci z ocele. Pořídit se dá zhruba za 4 500 Kč.

Bestway Power Steel Frame

Tento bazén má pevné dno a zesílenou kovovou konstrukci. Jeho tvar je oválný a má rozměry 427 x 250 cm, hloubka bazénu je 100 cm. Bazén Bestway Power Steel Frame navíc obsahuje i kartušovou filtraci či bezpečnostní schůzky. Pořídit se dá zhruba za 8 000 Kč.

Intex Ultra Frame Rectangular

Třešničkou na dortu je pak bazén Intex Ultra Frame Recangular, který je obdélníkový, jeho rozměry jsou 550 x 274 cm a hloubka 132 cm, a to už zabaví každého. Součástí je i písková filtrace, bezpečnostní schůdky či krycí plachta. Sehnat jej lze okolo 17 000 Kč.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.