Menu

7 nejstylovějších aku šroubováků a vrtaček na českém trhu

7 nejstylovějších aku šroubováků a vrtaček na českém trhu

Pokud se rádi pustíte do kutilských projektů a hledáte spolehlivý nástroj pro efektivní práci, pak vám nejspíše nemůže chybět kvalitní akumulátorový šroubovák. V dnešní době, kdy každý detail má význam, je důležité mít po ruce spolehlivý nástroj, který vám usnadní práci a zlepší výsledky. V tomto článku vám představíme sedm akumulátorových šroubováků, které se postarají o to, aby vaše kutilské projekty probíhaly hladce a bez komplikací.

Xiaomi WOWstick 1F+

Pokud jste amatérský kutil nebo se rádi zabýváte drobnými opravami, nemůžete si dovolit nekvalitní nářadí. Xiaomi WOWstick 1F+ je elektrošroubovák, který nabízí 64 různých nástrojů v jednom kompaktním balení. Jeho hliníková slitina zajišťuje pevný úchop a výkonný lithium-iontový akumulátor poskytuje až osm hodin provozu. Díky tomu, že umí i jemné vrtání a vyřezávání závitů, je to skutečně multifunkční nástroj pro každého kutila.

Technické parametry: Odkaz na stránku produktu

Bosch IXO VI 0 603 9C7 020

Nový akumulátorový šroubovák od značky BOSCH vám přináší plnou kontrolu při různých kutilských projektech. S nekonečně variabilní regulací rychlosti a indikátorem stavu akumulátoru se 3 LED diodami budete mít vždy přehled o stavu a výkonu. Šroubovák je dodáván s rozsáhlou sadou univerzálních bitů, které vám usnadní práci v každé situaci.

Technické parametry: Odkaz na stránku produktu

Bosch IXO VI 0 603 9C7 022

Stylový šroubovák s malinově červeným designem, který zvládne širokou škálu kutilských úkolů. S nekonečně variabilní regulací otáček a ukazatelem stavu akumulátoru se 3 LED diodami budete mít vždy plnou kontrolu. Kromě toho je tento šroubovák dodáván s 10dílnou sadou univerzálních bitů, které vám usnadní práci.

Technické parametry: Odkaz na stránku produktu

Black+Decker REVSD4C aku šroubovák Reviva

S točivým momentem 5,5 Nm je tento šroubovák perfektním nástrojem pro různé kutilské úkoly. Jeho kompaktní design a ergonomický tvar rukojeti zajišťují pohodlnou manipulaci. Díky praktickému LED osvětlení budete mít vždy dobrou viditelnost i při práci na méně osvětlených místech. Sada šroubovacích bitů a nabíječka jsou součástí balení, takže budete mít vše, co potřebujete, na dosah ruky.

Technické parametry: Odkaz na stránku produktu

Black+Decker BCRTA01-XJ

Pro rychlé a efektivní kutilské práce a montáž nábytku není nic lepšího než akumulátorový šroubovák Black+Decker BCRTA01-XJ. S maximálním krouticím momentem 5 Nm a otáčkami 180 ot/min je ideální pro různé domácí úkoly. Díky lithium-iontové baterii s kapacitou 1 500 mAh nabízí dlouhou výdrž, a s dobou nabíjení mezi 1-3 hodinami přes micro-USB kabel získáte rychlý návrat k práci. Integrované LED pracovní světlo zajistí dobrou viditelnost i ve zhoršených světelných podmínkách. S magnetickým nástavcem na příslušenství a univerzálním držákem příslušenství budete mít vše potřebné snadno na dosah.

Technické parametry: Odkaz na stránku produktu

Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill

Xiaomi přichází s výkonným akumulátorovým vrtačkem s maximálním točivým momentem 30 N·m a maximální rychlostí 1400 otáček za minutu. Díky stabilnímu motoru s elektromechanickou integrovanou konstrukcí zajišťuje spolehlivý a bezpečný provoz. Displej s vysokým rozlišením vám umožní sledovat aktuální provozní režim a rychlost v reálném čase. Tři provozní režimy vám umožní přizpůsobit nástroj různým úkolům. Vestavěný inteligentní čip automaticky přizpůsobí vhodný točivý moment pro aplikaci, což zabraňuje přetočení a poškození materiálu. Minimalistický design a ergonomická rukojeť zaručují pohodlné a bezpečné používání.

Technické parametry: Odkaz na stránku produktu

Bosch YOUseries Drill 0 603 9C5 001

Bosch přináší akumulátorový vrtačku YOUseries Drill s maximálním točivým momentem 9.2 Nm, ideální pro různé kutilské projekty. S kapacitou 3.6 V Li-Ion baterie o 4 Ah a rychlostmi 0-300 / 0-1000 ot/min nabízí vysoký výkon a všestrannost. Sklíčidlo o velikosti 10 mm umožní rychlou výměnu nástrojů. S hmotností 600 g je lehký a snadno ovladatelný. Nabíjecí kabel a akumulátor jsou součástí balení, což vám zajišťuje připravenost k práci.

Technické parametry: Odkaz na stránku produktu

Závěr

Závěrem lze konstatovat, že akumulátorové šroubováky představují důležitý a nezbytný nástroj pro každého kutila či profesionála. Jejich všestrannost, pohodlná manipulace a spolehlivý výkon umožňují efektivní a precizní práci při široké škále úkolů. Bez ohledu na to, zda provádíte drobné opravy doma, nebo se zabýváte náročnějšími projekty ve stavebnictví či řemeslech, vhodně zvolený akumulátorový šroubovák vám usnadní práci a zkrátí čas strávený nad úkoly.

Díky neustálému pokroku v technologiích se tyto nástroje stále zdokonalují, nabízejí vyšší výkon a výdrž baterie, což přispívá k jejich stále větší popularitě na trhu. S výběrem jednoho z výše uvedených produktů nebo s podobně kvalitní alternativou budete mít po ruce spolehlivého partnera pro vaše náročné i každodenní úkoly.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.