Menu

7 nejstylovějších notebooků v roce 2023

7 nejstylovějších notebooků v roce 2023

Pro někoho je notebook věcí užitkovou, podobně jako třeba kladivo, a moc mu na designu nezáleží. Pro některé z nás hraje ale zásadní roli nejen výkon, nýbrž také celková kvalita provedení a líbivost designu. Na trhu najdeme celou řadu produktů, při jejichž vývoji spojili výrobci síly s designéry a přinesli na trh něco, co je nejen účelné, ale také lahodící oku. V článku si představíme náš výběr 7 nejstylovějších ultrabooků pro rok 2023.

Konferenční Lenovo Yoga 9 14IRP8

Lenovo Yoga 9 14IRP8 je nádherně provedený konferenční laptop, který cílí nejen na kancelářskou práci a online schůzky s klienty, ale díky dotykovému OLED displeji vyhoví také při osobních setkáních. Svou práci a postupy můžete prezentovat na vysoce kvalitním OLED displeji, dostatečný výkon pro 2D grafickou a kancelářskou práci zajistí moderní procesor. Hrany jsou krásně zaoblené, tělo je kovové a design působí luxusním dojmem.

Nabídky od 35 000 Kč

Spektakulární HP Spectre x360

Modely řady Spectre x360 cílí spíše na byznys klientelu, tedy ty uživatele, kteří se na schůzkách chtějí prezentovat nejen upraveným zevnějškem, ale také nádherným příslušenstvím. Mezi to lze HP Spectre x360 rozhodně zařadit, jedná se totiž o designově dost specifický notebook, který umně pracuje s přechody broušeného kovu do zaoblených, ale také seříznutých hran. Poměr stran 16:10 potěší nejen grafiky, ale také při práci s delšími dokumenty.

Nabídky od 29 000 Kč

Po doteku prahnoucí Dell XPS 13 Plus

Řada Dell XPS se dlouhodobě orientuje na profesionály, a to zejména z řad grafiků. Těm poskytují modely XPS vynikající kvalitu barev displeje, odolnou a lehkou konstrukci i lepší reproduktory ve srovnání s konkurencí. Dell XPS 13 Plus narozdíl od lépe vybavených variant nevyužívá uhlíkových vláken, ale sází spíše na minimalistickou podobu šasí a opravdu tenké tělo. Zajímavostí je s přehledem největší touchpad na trhu, který zabírá celou šířku notebooku.

Nabídky od 40 000 Kč

Výkonný Gigabyte Aero OLED

Ať už se řadíte mezi tvůrce videí, 3D grafiky nebo na design vysazené hráče, rozhodně byste neměli přehlédnout Gigabyte Aero 16 OLED. Jedná se o prémiový a vysoce výkonný notebook, který ale nevyděsí cenou a jeho konstrukce může svou kvalitou hravě konkurovat ultrabookům. Tělo je samozřejmě o něco hrubší s ohledem na nezbytné chlazení, ale je vyvedeno z kovu. Zařízení obdrželo prestižní designové ocenění reddot 2023.

Nabídky od 42 000 Kč

Vesmírný ASUS Zenbook 14X OLED Zero-G

Model ASUS Zenbook 14X OLED Space Edition Zero-G je hodně specifickým „výstřelkem“ designérů. Jedná se o ultrabook, jehož podoba se inspirovala v cestách do vesmíru. Tomu je uzpůsoben nejen design šasí, ale doplněny byly také specifické prvky konstrukce. Pokud hledáte něco originálního, jen těžko najdete lepší variantu.

Nabídky od 35 000 Kč

Lehký Apple MacBook Air

Můžete ho milovat a můžete ho nenávidět, jedno se mu ale upřít nedá. Pokud hledáte minimalistický laptop na dlouhé cesty, jen málo co se v poměru ceny a výkonu vyrovná MacBooku Air. Tělo je z hliníku, má malou tloušťku a ještě nižší hmotnost. Přesto se můžete spolehnout na výdrž baterie hodně přes 10 hodin.

Nabídky od 32 000 Kč

Profesionální Apple MacBook Pro 14

Hledáte stylový notebook na cesty, ale potřebujete něco, co má dostatek výkonu pro úpravy videí? Zajímavou očím lahodící variantou je MacBook Pro 14, který je velký tak akorát do klína ve vlaku, ale nechybí mu výkon pracovní stanice. Ve srovnání s konkurencí můžete jeho podobu shledat poněkud nudnou, ale rozhodně se jedná s líbivý kousek.

Nabídky od 48 000 Kč

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.