Menu

8 nejhezčích kočárků roku 2023: Vybíráme vítěze krásy

8 nejhezčích kočárků roku 2023: Vybíráme vítěze krásy

Vybrat ten správný kočárek rozhodně není snadný úkol. Na trhu jich existuje velké množství od kombinovaných přes sportovní a terénní až po kočárky typu golfky. Některé se hodí spíše do města, jiné zvládnou vyjet i ten nejtěžší terén. Pojďme se dnes ale na kočárky podívat z trochu jiné perspektivy, podle toho, jak lahodí našemu oku.

CYBEX Kočárek kombinovaný EOS Sky Blue Gold

Seznamte se s kočárkem 2v1, který zajistí vašemu dítěti maximální komfort a zároveň si po celou dobu jízdy budete užívat obdivné pohledy ostatních maminek. Kočárek Eos vám navíc usnadní život, bude růst společně s vaším dítětem. Základní nástavec na korbu zajistí pohodlí a maximální bezpečí již od prvních měsíců dítěte. V okamžiku, kdy začne dítě sedět, je možné výměnou látkových dílku přeměnit postýlku na sedačku. Určitě vás potěší robustní konstrukce a velká terénní kolečka s odpružením, která si snadno poradí i v náročnějším terénu.

Bugaboo Fox 3 complete BLACK/FOREST GREEN-FOREST GREEN

Bugaboo Fox 3 je zkrátka Rolls-Royce mezi kočárky. Značka Bugaboo kombinuje prvotřídní vzhled s více než 20 lety inovativního designu s pokročilou ergonomií či technickými vychytávkami, které si okamžitě zamilujete. Nový design kočárku s větracími otvory nabízí optimální proudění vzduchu pro co možná největší komfort dítěte.

Egg 2 set Silver 4 v1 Feather

Kočárek navržený ve Velké Británii s ohledem na rodiče, kteří mají styl a zároveň chtějí dopřát dítěti co možná největší pohodlí. Sedací část kočárku je možné sklopit do 3 poloh a zároveň nabízí 2 pozice umístění na podvozku. Textilie sedací části i hluboké korby poskytuje speciální povrchovou úpravu UPF50+ pro co možná největší ochranu dítěte před sluncem.

ABC DESIGN Salsa 4 Air 2023 Nature Pure

Kočárek ABC DESIGN Salsa je vytvořený pro potřeby dítěte, ale současně nezapomíná ani na přání a prosby rodičů. Nabízí vše, co od kočárku očekáváte. Je snadno ovladatelný, odolný, má řadu bezpečnostních funkcí a zároveň vypadá zkrátka skvěle. Díky své konstrukci se skvěle hodí do terénu, pohodlná rukojeť s rukávníkem zase ohřeje ruce v zimě.

MAXI COSI kočárek Lila XP Plus 2023

Kočárek, který svým unikátním vzhledem přiláká pohled snad každého. Je vhodný pro děti do 4 let, nabízí 5 bodový bezpečnostní pás nebo nastavitelné opěradlo jednou rukou. Značka Maxi-Cosi je co se táče kočárků vždy krok před konkurencí, jinak tomu není ani v tomto případě. Jejich kočárky nabízí neotřelý design, vysoký komfort ovládání a v neposlední řadě jsou i skvělé na omak.

Jasmine Camino Soft

Další ze zástupců kočárků, kterému zkrátka není z hlediska vzhledu co vytknout. Zakoupit ho můžete hned v několika barevných variantách a patří mezi kočárky s největší korbou v České republice. Navíc vychází z osvědčeného, německého konceptu – má robustní vzhled a méně zaoblené tvary.

NOORDI Aqua 2v1  2022

Flexibilní kočárek Noordi Aqua 2v1 nabízí komfort pro život ve městě i v přírodě. Je všestranný, odolný, dobře ovladatelný a v konečném výčtu jeho předností i dobře vypadá. Má lehkou skládací korbičku, odolný podvozek nebo chytrý systém odpružení pro co možná největší komfort z jízdy.

Kočárek Thule Sleek + Bassinet Mallard

A možná to nejlepší na závěr, kočárek Thule Sleek s dvojkombinací, která vyhovuje všem potřebám dítěte. Poutavý design kočárku, snadná ovladatelnost nebo kvalitní materiály jsou nespornou výhodou tohoto modelu.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.