Menu

Akční leták Kauflandu od středy 21. 2. – Na prodejnách najdete zahradnické potřeby, hnojiva, substráty a vybavení do dílny

Akční leták Kauflandu od středy 21. 2. – Na prodejnách najdete zahradnické potřeby, hnojiva, substráty a vybavení do dílny

Počasí venku už pomalu napovídá, že se blíží jaro. V akčním letáku Kauflandu od středy 21. 2. proto najdete řadu zahradnických potřeb, jako jsou hnojiva, osiva i květináče. Kromě toho v letáku nechybí nářadí pro zkrocení zahrady po zimě nebo vybavení do dílny. To vše za akční ceny.

Široký sortiment substrátů a hnojiv pro hezkou zahradu

Tento týden najdete v Kauflandu v akci sortiment zahradnických a bylinkových substrátů, se kterými vypěstujete letošní úrodu. Nechybí ani mulčovací kůra, která zahrádku ochrání před mrazem, nebo cibuloviny Fresie, Kala nebo Jiřinky pro barevné zpestření zahrady.

Zapomenout však nesmíte ani na kvalitní hnojivo, například AGRO CS NATURA kapalné přírodní hnojivo pro plodovou zeleninu 1 l, které vás v akci vyjde na 119,90 Kč. Vsázíte si na klasiku v granulové podobě, můžete vybírat vodorozpustná univerzální hnojiva Agro Kristalon Start, Agro Kristalon Zdravé rajče a paprika, Agro Kristalon Jahoda nebo Agro Kristalon GOLD za pouhých 99 Kč.

Připravte zahradu na jaro s nářadím Parkside

Značka Parkside nabízí oblíbené nářadí a vybavení do dílny, na zahradu nebo do garáže. K oblíbeným se řadí mimo jiné pro svou příznivou cenu a zajímavé akce, ve kterých můžete na tyto produkty narazit. Věděli jste, že nářadí Parkside už není výsadou pouze obchodní sítě Lidl? Již několik měsíců můžete nářadí Parkside objevit také v prodejnách Kaufland.

Tento týden je v obchodě Kaufland v bezkonkurenční akci například Parkside benzinová motorová pila PARKSIDE PBKS 53 B3, kterou pořídíte pouze za 1 999 Kč. Součástí motorové pily je samozřejmě příslušenství, bez kterého se při práci s pilou neobejdete – jsou jím nastavitelné chrániče sluchu a ochranné brýle, ochranný kryt na pilu, kombinované nářadí, láhev na míchání paliva a také 500ml BIO řetězový olej „Made in Germany“.

Motorová pila se vám na zahradě na jaře bude hodit na prořezávání větví nebo na pokácení menších stromů na pozemku, dřevo poté lze využít jako topivo na zimu. Motorová pila je praktický pomocník, který by neměl chybět žádnému majiteli zahrady se vzrostlými dřevinami.

Zrenovujte plot i nábytek po zimě

V akčním letáku Kauflandu najdete také další vybavení pro renovaci zahradního nábytku, plotu okolo zahrady nebo třeba dřevěných okenních rámů. V akci můžete výhodně pořídit Parkside olej na dřevo, který je transparentní a vhodný pro vnitřní i venkovní použití. V akci pořídíte také sadu štětců zahrnující kulaté i ploché štětce, se kterými zrenovujete nábytek i plot. Hodit se vám bude i akční lazura na dřevo.

Parkside vybavení do dílny v akci od pondělí 26.2.

Od pondělí 26.2. pak nabídka na prodejnách Kaufland zahrnuje i pestrou škálu Parkside vybavení do dílny. Pro hrubé a jemné broušení hrotů a rzi z kovů a oceli se bude hodit Parkside dvojitá bruska PDOS 200 C2, která v akci stojí pouze 799 Kč, a to rovnou s 3letou zárukou. Na přesné vrtání do dřeva, kovu a umělé hmoty pak využijete Parkside stolní vrtačku PARKSIDE PTBM 400 A1 za pouhých 2 299 Kč.

Pro rychlé a přesné řezání oceli, barevných kovů, litinových a železných profilů vás pak v akci může zaujmout Parkside řezná bruska PMTS 180 B2 za pouhých 1 299 Kč. Rovněž k ní obdržíte 3letou záruku a příslušenství v podobě řezného kotouče a šestihranného klíče.

Za zmínku stojí také Parkside řetězový kladkostroj PKZ 1000 A1, se kterým hravě zvednete břemena do hmotnosti cca 1 000 kg. V akci, která potrvá od 26.2. do 3.3. jej můžete pořídit za 999 Kč.

Akční leták Kauflandu od středy 21. 2.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.