Menu

TOP 3 odšťavňovače s extrémně jednoduchým čištěním a perfektními výsledky

TOP 3 odšťavňovače s extrémně jednoduchým čištěním a perfektními výsledky
Zdroj fotky: G21, Ilustrace: Arecenze

Odšťavňovače nabízejí rychlou a snadnou přípravu čerstvých šťáv plných živin a staly se nedílnou součástí moderních kuchyní. Mnoho uživatelů se však při jejich používání potýká s náročným a zdlouhavým čištěním, což postupně vede k tomu, že přístroj přestanou používat. Naštěstí však existují odšťavňovače, které zajistí perfektní výsledky a jejich údržba je extrémně jednoduchá. Které to jsou? Čtěte dále, prozradíme vám i tipy na TOP 3 nejlepší odšťavňovače.

1. Angel Juicer 5500 s dotykovým ovládáním

Náročné uživatele by mohl zaujmout kompletně nerezový odšťavňovač Angel Juicer 5500. Co se týče kvality a výtěžnosti odšťavňování týče, nemají modely této značky konkurenci, a to díky tříkrokovému vícefázovému systému odšťavnění pomocí dvou hřídel. Díky celokovovému provedení od něj můžete očekávat dlouhou životnost, navíc nad konkurencí vyniká i vyšším počtem otáček. Nabídne atraktivní dotykové ovládání, díky kterému snadno zapadne do moderní domácnosti.

34 000 Kč Orientační cena

2. Oblíbený Sana Juicer EUJ-707

Další atraktivní variantou je Sana Juicer EUJ-707, který se v rámci uživatelských recenzí může pochlubit skvělým hodnocením. Na Heurece k dnešnímu dni sklízí více než 350 hodnocení s celkovým průměrem 93 %. Rovněž patří mezi horizontální šnekové odšťavňovače a spadá do vyšší cenové třídy. Díky širokému doplňkovému příslušenství jde o poměrně multifunkční model, který se osvědčí i při odšťavňování listové zeleniny a bylinek. Dodáván je se dvěma typy odšťavňovacích sítek.

13 000 Kč Orientační cena

3. Cenově dostupný G21 Gracioso

Pokud máte při výběru odšťavňovače spíše omezený rozpočet, pak by pro vás mohl být dobrou volbou G21 Gracioso, který spadá do střední cenové relace. Při používání vás jistě potěší malé sítko, jehož výhodou je menší údržba. Je velmi variabilní a poradí si při odšťavování všech druhů ovoce, zeleniny, bylinek i bobulovin a problém pro něj nepředstavuje ani listová zelenina. V rámci moderní výbavy zaujme také dotykovým ovládáním.

6 000 Kč Orientační cena

Horizontální šnekové odšťavňovače jsou TOP

Horizontální šnekové odšťavňovače nejenže přinášejí skvělé výsledky při odšťavování, ale také eliminují starosti spojené s čištěním. Díky nim si můžete užívat čerstvé šťávy plné živin bez zbytečného úsilí.

Šnekové odšťavňovače mají ve srovnání s odstředivými odšťavňovači vyšší výtěžnost a jejich produktem je hustší šťáva, někdy až pyré, kterou můžete snadno naředit vodou. Modely s horizontálně uloženým šnekem navíc potřebují jen malé sítko, protože šťáva volně vytéká zpod šneku směrem dolů, takže jeho údržba bude zároveň snazší.

Podívat se můžete na naše kompletní srovnání šnekových odšťavňovačů, kde naleznete výběr naší redakce a podrobnější recenze.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.