kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Jak správně sušit prádlo v sušičce

Koupili jste si novou sušičku prádla a chystáte se ji použít? Pokud jste od kolegů a kamarádů zaslechli, že se jim v sušičce něco srazilo nebo poničilo, možná to bude chtít ze začátku trochu odvahy. Ale nemusíte se ničeho bát, uvidíte, že jak sušičku vyzkoušíte a naučíte se s ní pracovat, zamilujete si ji jako většina uživatelů.

Sušička prádlo nejen usuší, ale zároveň z něj odstraní zbylé nečistoty, žmolky, chlupy i vlasy a dokáže ho také narovnat, takže nebudete muset žehlit. Aby toto fungovalo, je třeba dodržovat kapacitu spotřebiče. Pokud do něho dáte víc, než je psané, nejenže může být prádlo na konci programu vlhké, ale bude také pomačkané, protože nebude mít v bubnu dostatečný prostor.

Jaké oblečení patří do sušičky

Do spotřebiče vkládejte pouze oblečení, které je pro sušení v sušičce určené. To zjistíte podle symbolů na cedulkách. Pokud si nejste jisti, jaké oblečení je pro takovéto sušení vhodné, přečtěte si článek o tom, co můžete a nemůžete sušit v sušičce. Jemnější prádlo sušte na šetrnější programy a do sušičky nedávejte vlněné a velmi elastické věci, které by se mohl srazit.

Pokud váháte, vždy zvolte raději kratší a šetrnější program. Můžete sušení zopakovat nebo nechat oděvy doschnout na sušáku. Kdybyste naopak zvolili velmi vysokou teplotu, mohlo by se oblečení navždy zničit. Prádlo vyndávejte a skládejte co nejdříve po skončení sušícího programu. Nebudete ho muset žehlit a nestane se, že by zatuchlo. Pokud máte spotřebič s funkcí odloženého startu, raději ji moc nepoužívejte. Prádlo vkládáte do sušičky mokré a pokud by v tomto stavu leželo moc dlouho, mohlo by zatuchnout.

Jak správně postupovat

Před praním a sušením otočte prádlo naruby. Zachovají se lépe barvy i potisky. Tato metoda je vhodná také pro oblečení s flitry, perličkami nebo dalšími ozdobami, které by se mohli praním a sušením odloupnout nebo poničit. V případě, že sušíte oblečení na zip nebo na knoflíky, před praním vše zapněte. Budete tak chránit nejen oděvy, ale i buben pračky a sušičky.

Aby bylo vaše prádlo hebčí a nadýchanější, vložte do sušičky speciální balonky a ubrousky, které oblečení načechrají a provoní. Je potřeba se řádně starat nejen o oblečení, ale i o spotřebič a pravidelně mu čistit filtry. Jenom tak mu zajistíte dlouhou životnost. Pokud si nejste jisti, jaký spotřebič koupit, přečtěte si také článek Jak vybrat sušičku, který vám s koupí pomůže. Kromě toho najdete na internetu spoustu článků, které se sušičkám věnují z různých úhlu pohledu, například tento článek o výhodách a nevýhodách sušiček.

Nejlepší sušičky dle našeho srovnávacího testu

1. místo
Vítěz testu 2019
2. místo 3. místo 4. místo 5. místo 6. místo 7. místo 8. místo 9. místo 10. místo
LG RC82EU2AV4W LG RC81U2AV2W Siemens WT47W590CS Bosch WTW85590BY LG RC91U2AV3W Siemens WT47U690CS Beko DH 8534 RX Beko DPY 8506 GXB1 Bosch WTW 87467CS Beko DE 8635 RX0

Hodnocení:
93,6 %

Orientační cena:
16 000 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
91,6 %

Orientační cena:
20 000 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
91,2 %

Orientační cena:
19 500 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
90,8 %

Orientační cena:
20 000 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
90,6 %

Orientační cena:
20 000 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
89,8 %

Orientační cena:
20 000 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
88,1 %

Orientační cena:
13 600 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
87,8 %

Orientační cena:
15 000 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
87,0 %

Orientační cena:
18 000 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
86,8 %

Orientační cena:
15 000 Kč

Přečíst recenzi

Jak vám pomohl tento článek? Budeme rádi za zpětnou vazbu.

Jak správně sušit prádlo v sušičce
Průměrné hodnocení 4.5 z 13 hlasů

Mohlo by vás také zajímat

Sušičky s horním plněním Co můžete a nemůžete sušit Set pračky se sušičkou Sušení prádla v sušičce Poruchy sušičky prádla Jak na voňavé prádlo ze sušičky Prádlo ze sušičky nevoní? Poradíme! Sušičky prádla v akci – kde je najít? Filtry do sušičky – kde koupit Druhy a typy sušiček prádla Symboly na prádle – co patří do sušičky a jak to prát?
Srážení prádla v sušičce Příslušenství k sušičkám prádla Základní údržba sušičky prádla Rozměry sušiček prádla Tipy a rady na sušení prádla v sušičce Sušičky prádla s tepelným čerpadlem Spotřeba vody sušiček prádla Jak funguje sušička prádla Kondenzační nebo ventilační sušičku prádla? Pračka se sušičkou nebo každý spotřebič zvlášť?