Menu

Filtry do sušičky – kde koupit

Filtr je důležitá součástka sušičky, bez které by tento spotřebič nemohl fungovat. V případě že z nějakého důvodu budete muset kupovat nový, dbejte na to, abyste koupili vhodný právě pro vaši sušičku.

Kde filtr do sušičky koupit

Sehnat náhradní filtr do sušičky není problém. Prodávají ho v každém větším elektru a obchodech s domácími spotřebiči. Jako ve většině případů, i filtry do sušičky seženete nejlevněji na internetu. Doporučujeme zkontrolovat ceny na Heureka.cz, který vám najde e-shopy s vámi vybraným zbožím a porovná ceny v jednotlivých obchodech. Na internetu se dá ušetřit i díky slevovým kuponům a dalším vychytávkám, kterým se věnuje článek Sušičky v akci – kde je najít?

Jaký filtr pořídit

Při nákupu myslete na to, že je dobré pořídit filtr od stejného výrobce, jako máte vaši sušičku nebo některý z univerzálnějších typů, který bude sedět i do vašeho spotřebiče. Je potřeba koupit i stejný tvar a velikost. Pokud si nevíte rady, zajděte s i s filtrem do nejbližšího obchodu se spotřebiči, kde vám jistě poradí. Můžete filtr rovnou zakoupit, nebo si pouze zapamatovat který to byl a následně jej vyhledat a koupit na internetu.

Nejlepší sušičky prádla dle našeho srovnávacího testu

Autor: Redakce | Naposledy aktualizováno 6.5.2019