Menu

Kde se vyrábí nářadí Milwaukee v roce 2024? Americké nářadí má kořeny v Číně

Kde se vyrábí nářadí Milwaukee v roce 2024? Americké nářadí má kořeny v Číně
Ilustrace: Arecenze

Milwaukee (celým názvem Milwaukee Electric Tool Corp.) je značka profesionálního nářadí, jejíž historie sahá do roku 1924. Z původně americké firmy se stala nadnárodní společnost, která působí po celém světě jako přední výrobce a prodejce elektrického i ručního nářadí. Nářadí poznáte podle charakteristické červeno-černé barvy, která je příslibem nejvyšší kvality, odolnosti a životnosti. Pojďte se s námi podívat, kde se vyrábí nářadí Milwaukee v roce 2024.

Kde se vyrábí nářadí Milwaukee v roce 2024

Milwaukee Tool je nadnárodní společnost, která byla v roce 2005 prodána společnosti Techtronic Industries (TTI Group) se sídlem v Hongkongu. Její produkty se ostatně jako u většiny konkurenčních značek vyrábí po celém světě. Výrobní závody Milwaukee najdeme v Číně, Německu, Mexiku, Izraeli, Vietnamu a pochopitelně také v původní domovině značky, v USA.

V Americe se vyrábí některé ruční nářadí a příslušenství k elektrickému nářadí. Takové produkty poznáte snadno podle americké vlajky zobrazené na samotném nástroji, nebo na obalu. My jsme pro vás vybrali několik typů nářadí a nahlédli do jejich manuálu. Z něj lze zpravidla vyčíst, kde bylo dané zboží vyrobeno, resp. která společnost jeho výrobu zastřešuje. Shodou okolností jsme pokaždé zjistili Německo:

Vzhled Název produktu Typ produktu Místo výroby
Milwaukee M18 FTS210-0 4933464722 Stolová pila Německo
Milwaukee M18 CBLPD-422C Vrtačka/příklepový šroubovák Německo
Milwaukee M18 BI-0 Aku kompresor Německo
Milwaukee M18 BHG-0 4933459771 Horkovzdušná pistole Německo
Milwaukee M18 FHS20-0 Řetězová pila Německo

Jaké produkty zahrnuje sortiment Milwaukee

Sortiment značky Milwaukee čítá více než 500 typů elektrického ručního nářadí a více než 3 500 položek v rámci příslušenství a dalších drobných produktů do dílny a na zahradu. V jejím portfoliu najdete například:

Zdroj: RED TOOL STORE

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.