Menu

Legendární Simíci jsou zdarma! Poradíme, jak dostat zdarma i rozšíření

Legendární Simíci jsou zdarma! Poradíme, jak dostat zdarma i rozšíření

Možná jste se Simíky vyrůstali jako my, možná o nich slyšíte poprvé. Legendární simulátor života zpřístupnilo nyní studio EA (Electronic Arts) zcela zdarma a na stálo. Základní hru si můžete stáhnout přímo na webu studia a na dalších herních platformách. Hráčského svátku se chytla také platforma Epic Games, která nyní navíc po omezenou dobu nabízí možnost získat zdarma tři oblíbená DLC (herní rozšíření).

O čem je The Sims 4

Hra The Sims 4 umožňuje hráčům vytvářet a řídit virtuální postavičky lidí, známé jako „Simíci“, v různých aspektech jejich života. Od vytváření unikátních Simíků až po budování vlastních domů či řízení jejich kariér, vztahů a životních cest – možnosti jsou nekonečné. Na začátku si vytvoříte vlastního Simíka, který může být odrazem vás, vašich známých, nebo klidně vašeho vysněného já. Postavě přiřadíte určité charakteristické vlastnosti, zvolíte jí oděv a vyberete bydliště.

Nyní začíná ta pravá zábava. Svého Simíka musíte krmit, získat mu práci, nakupovat jídlo, posílat jej vařit, za zábavou a dokonce i vykonávat potřebu. Spadli jste už do rutiny a každý den je stejný? Zajděte na návštěvu za krásnou sousedkou/sousedem, dejte se do řeči a možná skončíte až u dětí.

Domov je vám už malý? Vaše práce začíná přinášet ovoce a na vašem účtu se podezřele hromadí peníze? Kupte si pozemek a postavte si nový dům. Možná už váš Simík zestárl – není problém, provázejte životem novou generaci. Možnosti The Sims 4 jsou takřka neomezené.

The Sims™ 4 The Daring Lifestyle Bundle

Nově najdete balíček The Darling Lifestyle v obchodě Epicu zcela zdarma. Akce ovšem trvá jen do čtvrtku, takže ji nezmeškejte! Rozšíření jsou běžně poměrně drahá. Součástí balíčku jsou rozšíření Dobrodružství v džungli, Luxusní párty doplňky a Módní ulička.

The Sims 4 Dobrodružství v džungli

Poznávejte jedinečnou divokou krajinu, která skrývá chrám, překážky džungle, prokleté relikvie a poklady. Prožijte kulturu a zvyky Selvadorady. Pochutnejte pochutnání si na místních dobrotách a naučte se novým tanečním krokům!

The Sims 4 Luxusní párty věci

Pořádejte luxusní oslavu s různými extravagantními dekoracemi. Vylepšete šatníky vašich Simíků o okázalé šaty a elegantní formální oblečení. A nesmíte zapomenout sestavit dokonalý středobod jakékoliv události s naprosto novým hostinským stolem a podávat chutné pokrmy vašim Simíkům!

The Sims 4 Módní ulička

Bohaté barvy, ikonické siluety a vysokokontrastní vzory dodávají každému kusu energii a živost. Inspiraci přeci jen nabrali tvůrci v Bombaji. Projevte svou individualitu kombinací módních výrazných kousků s tradičními detaily pro zcela nový styl.

 

Zdroj obrázků: EA Games, Epic Games

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.