Menu

LIDL prodává rychlou 32W nabíječku se dvěma porty jenom za 279 Kč

LIDL prodává rychlou 32W nabíječku se dvěma porty jenom za 279 Kč
Zdroj fotografie: Unsplash

Skvělá cena a produkt, s nímž neuděláte chybu, což podtrhují i recenze zákazníků. Rychlá nabíječka zvládne nabít například telefon z 0 na 50 % už do 20 minut.

Rychlá a veskrze univerzální nabíječka, která doplní energii dvěma zařízením najednou – nabíjet tak můžete nejenom mobilní telefon, ale zároveň i chytré hodinky nebo tablet. O dostatečně rychlé nabití se postará nabíječka TRONIC prodávaná v Lidlu za 279,90 Kč, ačkoliv ve slevě nebo s kódem ji pořídíte ještě levněji. Zákazníci ji hodnotí poměrně kladně a je jenom málo spolehlivých alternativ.

Sice 32W nabíječka, ale se dvěma USB porty

Abych to uvedl na pravou míru, síla adaptéru je 32W (Lidl má mimochodem v nabídce i 30W variantu), a ta je dělena mezi dva výstupní porty – jedním je USB-A s 12 W, druhým pak USB-C s 20 W. V prvním případě se tedy jedná o dostatečný výkon pro rychlé nabití telefonu, zatímco v druhém třeba pro nabití chytrých hodinek, které běžně vyšší nepotřebují, respektive ho nevyužijí.

Zákazníci u nabíječky nejvíce oceňují poměr cena / výkon, a když jsem v rychlosti sondoval po internetu, moc lepších jsem nenašel – ať jsem úplně fér, najdete i levnější a dokonce silnější, ale často se jedná o neznačkové, takže se nelze dlouhodobě spolehnout, že budou fungovat – ale to se liší kus od kusu. V případě nabíječky TRONIC z Lidlu se nicméně jedná o léty ověřený produkt.

Jak rychle 32W nabíječka z Lidlu nabije mobil

V tomto případě vám nemohu dát žádný přesný údaj, protože to záleží především na samotném mobilu. Když to vezmu úplně obecně, zvládne tato nabíječka prvních 50 % už do 20 minut, a často jsou hodnoty u telefonů dost podobné – tedy snad s výjimkou „bláznivých“ počinů z dílny Oppo nebo Xiaomi, které následuje se 100W nabíjením i řada dalších výrobců, ale zpravidla u dražších modelů. Hlavně u levnějších smartphonů to může trvat o několik minut déle, je to zkrátka individuální.

Co určitě potěší, tak že by měla 32W nabíječka z Lidlu zvládat opravdu jakékoliv zařízení od všech značek, tedy včetně telefonů od Applu – je přitom veřejným tajemstvím, že Apple blokuje nebo alespoň omezuje neoriginální příslušenství, byť se to týká zejména kabelů – v tomto případě je však nabíječka funkční v plném rozsahu, takže se nemusíte bát, že by časem přestala fungovat.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.