Menu

MacBook Air 13 M1 seženete ještě týden za perfektní cenu. Kde a vyplatí se?

MacBook Air 13 M1 seženete ještě týden za perfektní cenu. Kde a vyplatí se?

Prodejce Alza.cz nabízí v rámci své akce Alza Dny celou řadu zlevněných produktů. Jen málokteré jsou ale za tak zajímavou cenovku, jako MacBook Air 13 M1. Zaváděcí cena notebooku byla v době jeho vydání v roce 2020 okolo 30 000 Kč. S vydáním nové generace začala klesat. V kombinaci klasické slevy a slevového kódu ALZADNY10 ale můžete MacBook Air 13 M1 koupit za velice přijatelných 22 500 Kč.

Úskalí, které ale úskalím není

Někteří z čtenářů ale mohou ve slevě nabízené modely vyhodnotit jako nevhodné. V jejich názvu se totiž uvádí kombinace písmen SK. To znamená, že má notebook slovenskou klávesnici a chybí na ní některé české symboly, jako je například písmeno „ů“. To ale ničemu nevadí, systém samozřejmě české rozložení klávesnice podporuje. Sám jsem takto před dvěma lety přešel na MacBook s SK klávesnicí a vlastně mě to nikdy v ničem neomezilo.

Zlevněn i modernější MacBook Pro 13 M2

V rámci slevové akce narazíte také na větší slevu MacBooku Pro 13 M2. Ten už ovšem i včetně slevového kódu bude stát 33 300 Kč a jeho benefity oproti výše uvedenému Airu pro většinu uživatelů nebudou hrát s ohledem na rozdíl ceny žádnou roli.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.