Mobilní klimatizace nemusí být škaredá. Vybrali jsme 3 nejhezčí modely (Aktualizováno) | Arecenze
Menu

Mobilní klimatizace nemusí být škaredá. Vybrali jsme 3 nejhezčí modely (Aktualizováno)

Mobilní klimatizace nemusí být škaredá. Vybrali jsme 3 nejhezčí modely (Aktualizováno)

Pomalu začíná ta část roku, na kterou se většina z nás těšila, a to zejména v chladných a mokrých zimních měsících. Co ale dělat, když nás pro neotravuje chlad, ale pro změnu příliš vysoká teplota? Nejsnazším řešením je zakoupení mobilní klimatizace. Ta však většinou vypadá spíše jako součást průmyslové haly než spotřebič, který by měl zdobit domácnost či kancelář. Zaměřili jsme se proto na nejzajímavěji vyhlížející mobilní klimatizace a sloupové ventilátory na našem trhu.

Mobilní klimatizace nemusí být šeredná

Stále se sice jedná o opravdové výjimky, ale na trhu se najdou i mobilní klimatizace, které mohou prostor nejen chladit, ale i zdobit svým propracovaným designem. Na našem trhu je výběr takových zařízení značně omezený a většina tradičních výrobců se drží tradičního nevzhledného, ale účelného designu. Opticky zajímavější modely nabízí zejména výrobci Guzzanti, Nedis a Electrolux.

Ochladit se dá i jinak

Mobilní klimatizace nabízí optimální řešení pro ochlazení v horkých letních měsících, co když ale nechcete vést z okna žádnou hadici a chlazení ventilátorem vám stačí? I zde existují designově zdařilá řešení, tentokrát ovšem zejména z dílen společností Dyson, Concept a Rohnson.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.