Nákupní horoskop: Které produkty jsou pro vás ideální dle znamení? | Arecenze
Menu

Nákupní horoskop: Které produkty jsou pro vás ideální dle znamení?

Nákupní horoskop: Které produkty jsou pro vás ideální dle znamení?

Lidé se dají jednoduše rozdělit na ty, kdo milují a nesnášejí nakupování. Bez ohledu na to, jak rádi tuto činnost máme, občas na nákupy musí každý z nás. Udělali jsme rešerši nákupního chování jednotlivých znamení a pro každé přinášíme zajímavé poznatky. Zhodnocení toho, jestli se v tomto směru astrologové blíží realitě, necháme na vás.

Některá znamení nakupují radši než jiná

Mezi největší fanoušky nakupování bezesporu patří berani, ryby a střelci. Každý na to jde sice po svém, jednoznačně je ale nakupování baví a uklidňuje. Jsou ale taková znamení, která se snaží především šetřit. A tak se může stát, že na nákupy chodí opravdu jen v případě nouze.

Střelci si rádi zkouší oblečení v pohodlí domova

Moderní online nakupování využívají nejčastěji střelci. Ti jsou typický svým nepříliš kladným vztahem ke zkoušení oblečení v kabinkách. Po objednání zboží domů se ale rádi prohlížejí v zrcadle a zkouší novinky, které jim právě dorazily. Nejsou však příliš marnotratní. Uvědomují si hodnotu svého nákupu a jen tak nové oblečení nevyhodí.

Ani štír není znamením, která rádo utrácí, či které peníze rozhazuje okolo sebe. Protože se rád cítí dobře, připlatí si za luxusní oblečení i módní doplňky. Nic ale nepřehání a každou takovouhle investici si dvakrát promyslí.

Blíženci a berani milují luxus

Milovníky oblečení a především pak módy a luxusu jsou berani. Ti dávají přednost spíše kvalitnímu oblečení. Velmi často je najdete nosit značky poctivé české výroby. Také blíženci dávají přednost kvalitě před nízkou cenou. Dbají především na luxusní doplňky.

Lvi se zajímají o rychlá kola i designové doplňky bytu

Po penězích a bohatství touží i lvi. Nebojí se utrácet peníze, paradoxně ale zvládají najít luxusní zboží za nízké ceny ve slevách. Muži se rádi projíždějí v drahých autech. Peníze se obě pohlaví nebojí investovat do luxusního vybavení bytu. Ženy dbají na svůj vzhled. A tak peníze utrácejí za make-up, krémy či parfémy.

Ryby rády nakupují pro sebe i do domácnosti

Ryby jsou vášnivými hledači nových produktů. Když už se dostanou do obchodu, zpravidla odcházejí s plnými taškami. A je úplně jedno, zda kupované věci zrovna potřebují. Neodolají prakticky ničemu. Nakupují jak oblečení, tak i spotřebiče a doplňky či kosmetiku.

Váhy dbají na kvalitní kosmetiku a parfémy

Tím, kdo rád nakupuje parfémy a drogistické zboží jsou i váhy. Konkrétně muži narození ve znamení vah. Ti dbají na svůj vzhled a i na úkor vysoké ceny si snaží vybrat zboží, které pomůže jejich zevnějšku. I ženy váhy si užívají výběr zářivého make-upu či dokonale padnoucí rtěnky.

U býků s hmotnými věcmi nepochodíte

Býci při nakupování dávají přednost zážitkům před hmotnými věcmi. Razí heslo, že peněz utracených za vzpomínky není nikdy dost. Nejčastěji je tak uvidíte kupovat různé poukazy nejen na nákupy zboží, ale také zážitků.

Vodnáři i kozorozi svou koupi promýšlí

Kozorozi si uvědomují hodnotu peněz. Většinou jsou velmi nerozhodní a vybírají nákup tak dlouho, až nakonec přeberou. Jejich nákupní košík tak často zůstává prázdný. Ani vodnáři peníze nerozhazují bez rozmyslu. O nákupu dlouze přemýšlí a velmi často místo nákupu raději zvyšují své úspory. Protože mají rádi pohyb, nebojí se finance obětovat na nákup sportovního oblečení.

Pany nešetří na kvalitním zboží do domácnosti

Pany dávají především na praktičnost. Peníze se nebojí utratit za kvalitní spotřebiče do domácnosti. Neuvidíte je však kupovat luxusní zboží jenom proto, že dobře vypadá nebo je značkové. Nekoupily by nic, co jasně neprokazuje svou kvalitu.

Raci své peníze za nové věci neobětují

Znamením, které prakticky nemá slabost pro žádné zboží, jsou raci. Ti nakupují jen v případě, že musí staré a již nefunkční věci vyměnit za nové.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.