Menu

Nejchytřejší pračku má v roce 2024 Samsung: Umí lépe odstranit skvrny, je přitom levnější, než byste čekali

Nejchytřejší pračku má v roce 2024 Samsung: Umí lépe odstranit skvrny, je přitom levnější, než byste čekali
ilustrace: Arecenze

V dnešní době se většina domácností pomalu přeměňuje v chytré. Běžné spotřebiče nahrazují modernější, vychytanější a pohodlnější, třeba jako právě chytrá pračka. Pokud zrovna vybíráte pračku do chytré domácnosti, pak vaše volba může padnout na model Samsung Bespoke AI. Nejchytřejší pračka na světě dokáže díky zapojení umělé inteligence ušetřit až 70 % energie nebo lépe odstranit skvrny. Přečtěte si podrobnější informace o tomto chytrém kousku a přesvědčte se, zda je do vaší domácnosti to pravé. 

Chytré a šetrné praní s umělou inteligencí

Není tajemstvím, že parní pračka Samsung Bespoke AI do své činnosti zapojuje také umělou inteligenci. Jednou ze zajímavých a hodnotných technologií je například AI Ecobubble, se kterou si užijete ještě účinnější praní než jste zvyklí. Pomocí této technologie totiž pračka při praní vytváří bublinky, které dokáží odstranit až o 24 % více nečistot, a to i ve studené vodě.

Pračka navíc rozpozná i typ tkaniny a přizpůsobí množství bublinek, dobu praní, teplotu i rychlost odstřeďování. Oproti praní v teplé vodě je tak schopna ušetřit až 70 % energie a zajistí až o 45,5 % lepší péči o tkaniny.

Automatické dávkování dle množství a zašpinění prádla

Funkce, kterou už dnes můžete vidět u více chytrých praček na trhu, je automatické dávkování pracího prostředku dle množství prádla. Samsung Bespoke AI však díky funkci AI Wash rozpoznává nejen hmotnost, ale také míru znečištění prádla a měkkost tkaniny. Na základě toho důmyslně upraví množství vody, pracího prostředku, dobu máchání i odstřeďování. Výsledky praní tak budou vždy perfektní, navíc přitom ušetříte náklady za vodu i za prací prostředky.

Efektivnější praní s aplikací SmartThings

Díky vestavěnému Wi-Fi připojení lze pračku používat s aplikací SmartThings, která do vašeho praní přinese nové možnosti. Doporučí vám například vhodný prací cyklus pro každou náplň nebo pomocí čárového kódu pracích prostředků sama nastaví vhodné dávkování.

Nejen chytré technologie, ale také elegance

Pračka Samsung Bespoke AI, kterou seženete v bílém i černém provedení, má jednoduchý a plochý design s čistými liniemi, díky čemuž dokonale zapadne do jakéhokoliv interiéru. Dveře má vyvedené z tvrzeného skla, které je pevné a odolné – v porovnání s klasickými plastovými dvířky je zde menší pravděpodobnost rozbití nebo poškrábání, takže pračka bude dlouho vypadat jako nová.

Díky technologii SpaceMax se navíc pračka může pyšnit ohromující kapacitou až na 11 kg prádla při zachování stejně kompaktních rozměrů a tradiční hloubky 600 mm.

Samsung Bespoke AI je levnější, než byste čekali

Klady

  • Umělá inteligence
  • Inovativní funkce
  • Ovládání mobilní aplikací
  • Aktivní pěna AI EcoBubble
  • Automatické dávkování
18 500 Kč Orientační cena

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.