Menu

Nejinteligentnější fén Dyson míří na trh (2024): Ochrání pokožku hlavy a naučí se vašim zvykům

Nejinteligentnější fén Dyson míří na trh (2024): Ochrání pokožku hlavy a naučí se vašim zvykům
Zdroj: Dyson, Ilustrace: Arecenze

Nejnovější stylingový přístroj od společnosti Dyson automaticky reguluje teplotu, díky čemuž slibuje maximální šetrnost k pokožce hlavy a k vlasům. Chytrý vysoušeč vlasů navíc rozpozná vaše stylingové preference a zjednoduší vaší každodenní rutinu. Bude dodáván včetně nových nástavců pro dokonalou péči o každý typ vlasů. 

Sníží teplotu, jakmile se přiblíží k hlavě

Dyson Supersonic Nural nabízí díky režimu ochrany pokožky hlavy rychlé a inteligentní vysoušení bez poškození teplem. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Chrání zdraví pokožky hlavy, od které se podle výzkumu společnosti Dyson odvíjí kvalita vlasů. Ochranu vlasové pokožky zajišťuje inovativní technologie sítě senzorů Nural. Snímač vyšle neviditelný infračervený paprsek, jehož prostřednictvím změří vzdálenost přístroje od hlavy.

Pokud je fén příliš blízko, přístroj automaticky sníží teplotu na 55°, což je optimální teplota, která zachová komfort hlavy a přitom zajistí efektivní vysoušení vlasů. V režimu ochrany pokožky hlavy se mění barva LED osvětlení, takže budete mít neustálý přehled o aktuální teplotě. V závislosti na vzdálenosti přístroje od hlavy se bude barva světla plynule přecházet ze žluté (nízká teplota), přes oranžovou (střední) až do červené (vysoká).

* James Dyson představuje vysoušeč vlasů Supersonic Nural na konferenci v Soulu. Zdroj: Dyson

Nové nástavce zjednoduší vlasovou rutinu

To ale rozhodně není vše, co revoluční vysoušeč vlasů nabídne. K dispozici je také chytrá funkce rozpoznání stylingových preferencí uživatele pro každý nástavec v příslušenství. V praxi to funguje tak, že si přístroj zapamatuje naposledy použité nastavení tepla a proudu vzduchu pro daný nástavec a automaticky je použije při dalším použití. Vaše rutinní péče o vlasy tak bude snazší a bez potřeby extrémního tepla.

Fén bude dodáván včetně 5 nástavců:

  • Difuzér Wave+curl – zajistí oboustranné proudění vzduchu, čímž definuje vlny a lokny
  • Jemný vzduchový nástavec – rovnoměrně rozptyluje proud vzduchu, jeideální pro rychlý a zároveň šetrný styling
  • Stylingový koncentrátor – nabízí inovovaný širší a tenčí tvar pro precizní styling
  • Hřeben se širokými zuby – pomáhá narovnat a natáhnout kudrnaté vlasy
  • Nástavec Flyaway – ideální na polétavé vlasy, podsune kratší vlasy pod delší, čímž zajistí hladký a lesklý povrch účesu

Již brzy v prodeji

Vysoušeč vlasů Dyson Supersonic Nural se objeví na českém trhu v průběhu tohoto léta. V ceně balení bude zahrnuto 5 nástavců. Zároveň bude možné dokoupit další příslušenství. Cena produktu nám zatím není známa.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.