Menu

Nejočekávanější elektromobil roku 2024: Xiaomi SU7 v mnohém překonává západní konkurenci

Nejočekávanější elektromobil roku 2024: Xiaomi SU7 v mnohém překonává západní konkurenci

Letošní rok je prakticky teprve na začátku, a přesto už víme, že minimálně v oblasti automobilového průmyslu se jedná o doslova rok revoluční. Technologie jdou neustále kupředu se stále větším důrazem na ekologii vznikají nové a zajímavé věci. Auta tomu nejsou výjimkou a důkazem je nejnovější elektromobil Xiaomi SU7. Ten přináší revoluční kombinaci špičkové technologie, inovativního designu a udržitelné mobility, která by se mohla stát měřítkem pro následující generace.

Výkon v souhře s ekologií

Zdroj: mi.com

Tento elektromobil je vybaven pokročilým elektrickým pohonem, který opravdu zajímavá čísla ohledně výkonnostních parametrů. Díky pokročilé bateriové technologií je schopen nabídnout dojezdovou vzdálenost, která překonává mnohé konkurenční modely. Díky prakticky bezemisního provozu a téměř neslyšitelného chodu poskytuje Xiaomi SU7 nejen špičkový výkon, ale také udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí.

Inovativní design, komfort i dostupnost

Spoustu lidí určitě oslní nejen svou elegantní a futuristickou estetikou, ale také nabídne maximální komfort a praktičnost. Jeho prostorný interiér a pokročilé technologie zaručují, že cestování v tomto voze bude nejen pohodlné, ale také zábavné a příjemné. zajímavá je rovněž otázka dostupnosti. V době, kdy některé západní značky elektromobilů často zůstávají mimo dosah běžných lidí, Xiaomi dává příležitost všem, kteří se chtějí připojit k ekologické revoluci na silnicích.

Pár zajímavých technických údajů

Zdroj: mi.com

  • E-motor – O výkon se starají E-motory, které dosahují velmi zajímavých parametrů. Například HyperEngine V8s má maximální výkon 425 kW a maximální točivý moment 635 Nm, což ho řadí mezi nejvýkonnější elektrické motory na trhu.
  • Baterie – Díky integrované technologii CTB (Cell to Battery) dosahuje Xiaomi SU7 vysoké účinnosti baterie a celkové kapacity. Maximální kapacita baterie může přesáhnout 150 kWh, což umožňuje dojezd na jedno nabití přesahující 1200 km.
  • Xiaomi Pilot Autonomous Driving – Pyšní se samozřejmě i pokročilými technologiemi autonomního řízení, které umožňují bezpečnou a pohodlnou jízdu. Mezi další funkce, které stojí za zmínku můžeme uvést například Adaptivní BEV technologie nebo Super-Res Occupancy Network Technology

V roce 2024 není Xiaomi SU7 jen dalším elektromobilem na trhu. Je to symbol změny, inovace a přístupné budoucnosti na silnicích, které můžeme být součástí i my.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.