Největší streamovací platforma Netflix jmenovala Arnolda Schwarzeneggera "šéfem akčního oddělení" | Arecenze
Menu

Největší streamovací platforma Netflix jmenovala Arnolda Schwarzeneggera „šéfem akčního oddělení“

Největší streamovací platforma Netflix jmenovala Arnolda Schwarzeneggera „šéfem akčního oddělení“
Zdroj: Promo video Netflixu

Netflix má před sebou několik významných akčních filmů a televizních sérií, a kdo by byl lepší na jejich propagaci než samotný Arnold Schwarzenegger? Ikona akčního filmu byla nedávno jmenována „Šéfem akčního oddělení“ (Chief Action Officer). V promo videu oznamujícím spolupráci největší streamovací platformy (po YouTube) s ikonou nejen akčních filmů, ale také kulturistiky, jej můžeme vidět přijíždět do „práce“ v tanku.

Co Arnold přináší na stůl?

Schwarzenegger se nejen podílí na propagaci Netflixu, ale sám je hvězdou dvou nových pořadů. První, akční komedie Fubar zahrnuje Arnieho jakožto agenta CIA, který zjišťuje, že není jediným členem rodiny, kterého zlanařila zpravodajská služba. Druhým pořadem je třídílný dokument s názvem „Arnold“, který zkoumá jeho život, kariéru, úspěchy a neúspěchy. Druhé z jmenovaných můžeme doporučit, Fubar je naopak spíše tak trochu brak.

Co ještě Netflix chystá?

Promo video nabízí také pohled na další nabídku akčních filmů, které před ohlášením spolupráce v květnu ještě čekala premiéra. Arnold v promu hovoří o Extraction 2 (16. června), třetí sezóně Zaklínače (První díl 29. června a druhý díl 27. července), They Cloned Tyrone (21. července), Heart Of Stone s Gal Gadot (11. srpna) a Rebel Moon režiséra Zacka Snydera (22. prosince).

Nováčci na scéně

Kromě zkušených akčních hrdinů jako je Schwarzenegger, Netflix nám také ukázal první náhled na novou sérii The Brothers Sun. Tento pořad má v hlavních rolích Justina Chiena a Michelle Yeoh, která nedávno získala Oscara. Datum vydání této série ještě nebylo stanoveno, očekává se ale někdy na přelomu let 2023 a 2024.

Co to znamená pro Netflix?

Jmenování Arnolda Schwarzeneggera „Šéfem akčního oddělení“ je zřejmě chytrým marketingovým tahem, který by mohl pomoci Netflixu oslovit ještě širší publikum milovníků akčních scén. Jeho charisma a popularita by mohly vést k zvýšenému zájmu a tím i k lepším číslům sledovanosti pro připravované projekty. Celkově se zdá, že Netflix chce posílit svou pozici na trhu akčního obsahu a jmenování Schwarzeneggera je jedním z kroků, jak toho dosáhnout.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.