Menu

Nevíte co dát partnerce na Vánoce 2023? Tyto hřebeny ji rozhodně potěší!

Nevíte co dát partnerce na Vánoce 2023? Tyto hřebeny ji rozhodně potěší!

Sháníte vánoční dárek pro svoji přítelkyni? Chcete pořídit drobnost, která nestojí polovinu výplaty, a přitom zaručeně potěší? Pořiďte svojí slečně ozdobný hřeben do vlasů! S našimi radami se ve výběru zorientuje i někdo, kdo se vlasovými doplňky nikdy nezabýval. Mezi našimi uvedenými tipy vyberete vlasovou ozdobu přímo vaší přítelkyni na míru.

Ozdobný hřeben

Ozdobný hřeben, narozdíl od klasického, neslouží k česání. Řeč je o doplňku vlasového účesu, který má vlasy buď přidržet a zpevnit v žádoucím tvaru, či plní čistě dekorativní funkci. Tvoří tak obdobu čelenky či sponky.

Je použitelný pro všechny typy vlasů i stáří nositelek a v závislosti na svém druhu se upotřebí při všech příležitostech. Vybrali jsme pro vás cenově dostupné výrobky osvědčených značek, které můžete ještě dnes objednat z pohodlí domova.

Hřeben pro každodenní nošení

Hřebínek pro klasické zpevnění účesu pořídíte již za pár desítek korun. Prodávají se v různých rozměrech v závislosti na objemu spínaných vlasů – nejmenší, velké hřebeny mají až k desíti cm.

Dle barvy vlasů vaší přítelkyně vyberte vhodnou barvu – kromě černé a různých odstínů hnědých je velmi prodávaná i univerzální průhledná. Pokud si vaše slečna nelibuje v asymetrických účesech, je vhodné jednoduché hřebeny pořizovat po dvojicích – uchycují se často k bočním stranám hlavy.

Produkt Popis Cena (Kč)
Boční hřeben průsvitný Plast, 6,5 cm 19
Boční hřeben hnědý Plast, 9,8 cm 19
Boční hřeben černý Plast, 7 cm 19

Funkční, ale estetický doplněk

Ženy se rády parádí i ve všední dny. Pár lesklých korálků umí pozdvihnout klasickou sponu na módní doplněk, který bude vaše přítelkyně s chutí kombinovat s celým svým outfitem. Dle vkusu vaší přítelkyně jí můžete pořídit hřeben s perlami, korálky či třpytivými kamínky.

Produkt Popis Cena (Kč)
Hřeben s perlovými květy Černý plast, květy z umělých perel 29
Hřeben s květy Černý plast, květy z umělých kamínků 46
Hřeben vlnitý Černý plast, zlaté umělé kamínky 46

Do tanečních, na večírek i konferenci

Pro speciální příležitosti ráda ozdobí účes snad každá žena. Hřebeny pro významné události již plní spíše čistě dekorační funkci a velikostí uchycovací části se proto nemusíte příliš

zabývat. Zaměřte se spíše na styl dekoru – pro romantické povahy volte jemné květinové motivy, o wow-efekt se postarají větší třpytivé krystaly. Univerzálně použitelné jsou hřebeny se štrasovými kamínky. Volbu mezi zlatou a stříbrnou podkladovou barvou řešte podle toho, co vaše přítelkyně častěji nosí.

Produkt Popis Cena (Kč)
Hřeben s perlami Stříbrný kov, umělé perly a kamínky, 7,5 cm 154
B-TOP hřeben s květy Stříbrný kov, umělé perly a kamínky, 12 cm 325
Štrasový hřeben Zlatý kov, štrasové kamínky, 7,5 cm 132

A pokud do toho chcete prásknout…

Nejzdobenější hřebeny do vlasů se nosí ve svatební den. Plánujete-li se s milou v příštím roce vzít, je takováto ozdoba jedním z nejlepších tipů na vánoční dárek. Zde se ale možná o výběru konkrétního kousku poraďte s partnerkou, či se zkuste nenápadně zjistit její preference.

Spousta žen má již o dnu D vysněné představy, zasahující též druh účesu a styl šatů; málokterá snese, aby jí ozdoba do vlasů z vize stylisticky vybočovala. Svatebních hřebeny se prodávají skleněné, perlové, štrasové či látkové, opatřené polodrahokamy či umělými květinami. Pochopitelně také zasahují různé cenové kategorie.

Produkt Popis Cena (Kč)
B-TOP hřeben s perlami Strříbrný kov, umělé perly, 28 cm, do drdolu 425
B-TOP hřeben zdobený Stříbrný kov, umělé perly a kamínky, 20 cm 445
B-TOP hřeben růžový Zlatý kov, růžové krystaly a perly, 22 cm 455

 

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.