Menu

Novinky Bosch 2024: Zaměřeno na efektivitu, výkon a práci s betonem

Novinky Bosch 2024: Zaměřeno na efektivitu, výkon a práci s betonem
Zdroje obrázků: Bosch, Ilustrace: Arecenze

Značka Bosch letos rozšířila své portfolio o více než 30 modelů profesionálního akumulátorového nářadí a příslušenství. Pokračuje tak v sobě daném závazku posílit sortiment aku nářadí, nástrojů pro opracování betonu a produktů pro zvýšení efektivity na staveništi. Vybrali jsme pro vás tyto nejzajímavější novinky.

Práce na staveništi bude hračka

Novinky Bosch byly poprvé k vidění v lednu na konferenci World of Concrete Conference 2024 v Las Vegas. Německý výrobce zde představil více než 30 produktů pro optimalizaci práce na staveništi. Mezi novými přírůstky nechybí všestranné aku vrtačky, pravoúhlá závitová bruska, odolné vrtáky Bulldog Tough SDS-plus z tvrdokovu, vícesměrné pracovní LED světlo, termokamery a inspekční kamery či vozík na sbíječku.

Hlavní cílem nových produktů je:

  • Usnadnit profesionálům zdolávání betonu a dalších materiálů na staveništi
  • Zvýšit efektivitu při každodenní práci
  • Prodloužit výdrž baterií
  • Nabídnout uživatelům další funkce

Všestranný aku šroubovák Flexiclick 5v1 s až 64 Nm

Z nových akumulátorových produktů nás nejvíce zaujala 18V vrtačka/šroubovák se systémem Flexiclick 5v1 a pokročilou baterií CORE18V 4Ah (GSR18V-800FC). Systém 5v1 s výměnnými hlavami nabízí vylepšenou všestrannost jedním kliknutím. Výkonný bezuhlíkový motor poskytuje max. točivý moment 64 Nm. Nechybí sklíčidlo s aretací uzpůsobené pro spolehlivé držení bitů při vysokém točivém momentu. Set je v prodeji od $399 (cca 9 300 Kč)

Bezuhlíková Max ¼“ pravoúhlá rotační bruska

12V bezuhlíková Max ¼“ pravoúhlá rotační bruska (GWG12V-20S) nabízí inovativní uživatelské rozhraní s tlačítky rychlosti. Na kontrolním panelu je k dispozici indikátor stavu baterie a ukazatel rychlosti. Rychlost je nastavitelná v pěti úrovních. Další předností je kompaktní design vhodný pro práci ve stísněných prostorech a poušť s proměnnou rychlostí. Bruska stojí včetně příslušenství $229 (cca 5 300 Kč)

Robustní vozík na sbíječku

Mezi zajímavými novinkami nesmí chybět vozík na sbíječku (GHT130). Jeho robustní konstrukce bez problému unese těžkou sbíječku, čímž šetří síly obsluze. Vozík umožňuje nastavení pracovního úhlu v pěti polohách. Zároveň nabízí snadnou montáž kladiva díky systému hvězdicových matek. Vozík je v prodeji za $1 299 (zhruba 30 300 Kč).

Zdroj: PR Newswire

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.