Menu

Novým králem fotomobilů je Huawei Pura 70 Ultra, porazil Apple, Samsung i Honor

Novým králem fotomobilů je Huawei Pura 70 Ultra, porazil Apple, Samsung i Honor
Ilustrace: Arecenze Zdroj: DXoMark, Twitter OnlyTechAE 𝕏

Huawei přichází s novou řadou vlajkových telefonů, přičemž model Pura 70 Ultra nastavil v oblasti mobilní fotografie nový standard. V renomovaném žebříčku DxOMark dosáhl s rekordním skóre 163 bodů na první místo, a to díky svým pozoruhodným schopnostem v různých světelných podmínkách. Model je vyzdvihován pro jeho konzistentní kvalitu fotografií, přesnou expozici, věrné barvy a rychlé, přesné automatické ostření.

Zoom na špičkové úrovni

Telefon nadmíru kvalitní také v oblasti zoomu, kde dosahuje výrazného zlepšení i při maximálním přiblížení. Kombinace variabilní clony a rychlého automatického ostření z něj činí skvělou volbu pro milovníky portrétní fotografie, protože umožňuje precizní rozostření pozadí. Makro fotografie jsou rovněž vysoce kvalitní, což zaujme nadšence do detailních snímků.

Zdroj: DXOMark

Video ovšem takových výsledků nedosahuje

Záznam videa nedosahuje stejných úspěchů jako statické fotografie, zejména kvůli ztrátě detailů při slabém osvětlení a nedostatečné stabilizaci, Huawei Pura 70 Ultra přesto představuje zařízení, které opět potvrzuje schopnost Huawei překonávat konkurenci. Navzdory výhradám k videu si Pura 70 Ultra určitě získá své místo u uživatelů, jež hledají kvalitní fotomobil.

V česku si prozatím budeme muset počkat.

Model Pura 70 Ultra bohužel aktuálně na českém trhu nepořídíme a budeme si muset ještě nějakou dobu počkat. Ovšem pokud se spokojíte aktuálně s druhým nejlepším fotomobilem na světě, pak rozhodně doporučujeme zvážit Honor Magic6 Pro, o kterém jsme vám již psali.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.