Menu

Velké slevy Parkside: Asi o 40 % levněji teď seženete aku zahradní kombinované nářadí, úhlovou brusku i kombinované kladivo

Velké slevy Parkside: Asi o 40 % levněji teď seženete aku zahradní kombinované nářadí, úhlovou brusku i kombinované kladivo

Nářadí značky Parkside, které nabízí řetězec Lidl ve svých obchodech i na e-shopu. Zákazníci na něm oceňují především velmi dobrý poměr cena, výkon a nářadí si rychle vybudovalo pevnou pozici na trhu s vybavením pro kutily, zahrádkáře a domácí použití. Na nářadí Parkside se navíc čas od času vztahují zajímavé slevové akce, díky kterým je potom jejich koupě ještě výhodnější. Týká se to i třech zajímavých produktů, které lze nyní sehnat až se 40 % slevou.

Nářadí Parkside

Exkluzivní značka řetězce Lidl nabízí široké spektrum nářadí pro dílnu, dům i zahradu. Nářadí je nabízeno ve dvou produktových řadách. Základní řada je určena pro nenáročné zákazníky, kteří hledají levné, a přitom funkční a spolehlivé nářadí pro občasné a hobby použití. Produktová řada Performance je potom určena pro častější a poloprofesionální použití. Aktuální slevové akce se týkají nářadí z obou produktových řad.

Parkside Performance aku kombinované kladivo PKHAP 20-Li B2

Akumulátorové kladivo PKHAP 20-Li B2 z produktové řady Parkside Performance v sadě s 8 Ah akumulátorem a Smart nabíječkou je nyní k dostání za cenu 3299 Kč. Oproti běžné ceně 5597 Kč tedy o plných 41 procent levněji. Jeho nákup tak z tohoto pohledu skutečně stojí za úvahu.

Kladivo se pyšní odolným bezkartáčovým motorem, jemuž dokážou Smart akumulátory typu X 20 V PAPS poskytnout dostatek energie k tomu, aby s ním bylo možné efektivně opracovávat materiály jako je dřevo, kov, beton či kámen. Nářadí disponuje nastavitelnými režimy pro vrtání i příklep, indikátorem stavu akumulátorů i integrovaným led světelným zdrojem.

V uvedené variantě je dodáván se smart Li-Ion akumulátorem s kapacitou 8 Ah. Součástí balení je také Smart nabíječka 20 V / 12 A disponující inteligentním systémem nabíjení a možností připojení k mobilnímu telefonu. V aplikaci lze zobrazit stav nabití, teplotu i další parametry.

Na e-shopu Lidl má kladivo hodnocení 3,5 bodů z 5 při 62 recenzích. Zákazníci uvádějí, že nářadí je dostatečně výkonné pro osekávání omítek či kachliček v případě betonu, nebo kamene již jeho výkon příliš nedostačuje. U akumulátorového nářadí se však nejedná o žádné velké překvapení. Zmiňováno je také snadné ovládání včetně regulace rychlosti skrze hlavní vypínač. Zákazníci, kteří produkt hodnotili negativně zmiňují vytékání oleje či problémy s udržením rovného vrtu.

Parkside Performance aku úhlová bruska PWSAP 40-Li A1

Úhlová bruska taktéž nabízená v rámci produktové řady Performance se nyní prodává za 3999 Kč, tedy o 38 % levněji, než kolik činí jeho původní cena 6496 Kč. Ceny platí pro sadu obsahující dva Smart 4 Ah akumulátory a dvojitou rychlonabíječku.

Úhlová bruska je vhodná pro broušení i řezání betonu, kamene, dlaždic či kovů. Její bezkartáčový motor je velmi odolný a s bruskou lze použít prakticky všechny běžně prodávané kotouče s průměrem do 230 mm. Výměna kotouče je velmi snadná díky využití systému SPINDLE LOCK.

K bezpečné práci napomáhá protiskluzová rukojeť i možnost přenastavit ochranný kryt rychle a bez použití nástrojů. V případě, že jsou s bruskou využívány Smart akumulátory X 20 V PAPS, skrze aplikaci Parkside je možné konfigurovat nářadí pro maximální výkon.

Úhlová bruska byla zatím na e-shopu Lidl hodnocena pouze třikrát z těchto hodnocení jí vychází průměrná známka 4,7 bodů z 5. Zákazníci oceňují funkčnost, současně však upozorňují na to, že pro reálné využití se vyplatí využívat akumulátory s kapacitou 8 Ah. Počet hodnocení je nicméně stále příliš nízký a je třeba to brát v potaz.

Parkside aku zahradní kombinované nářadí PGKGA 40-Li B2

 

Sada kombinovaného zahradního nářadí, dvou akumulátorů a dvojité rychlonabíječky je nyní na e-shopu Lidl dostupná za cenu 4499 Kč. Běžná cena nářadí je 7596 Kč, tedy o 40 % vyšší. Celý systém lze využít jako křovinořez, odvětvovač, nůžky na živý plot nebo vyžínač. Jednotlivé nástavce jsou vyměnitelné velmi snadno.

Nářadí využívá účinný bezkartáčový motor, kterému dodává energii dvojice 20 V akumulátorů. Na těle nářadí je umístěn ukazatel jejich kapacity, držadlo má velmi příjemný měkký povrch a je vybaveno praktickým popruhem. Délka řezu je v případě nůžek na živý plot 41 cm, v případě odvětvovače je to 18 cm. Křovinořez seče s průměrem 25 cm, vyžínač potom s průměrem 30 cm.

Produkt byl na e-shopu Lidl hodnocen již 141 zákazníky. Odnesl si průměrné hodnocení 4,2 bodů z 5 a 86 % zákazníků by nářadí doporučilo svým známým. Lidé hodnotí kladně dobrý výkon i při použití 4 Ah akumulátorů i snadné používání a funkčnost všech nástavců. Negativní hodnocení zahrnují silné vibrace, hlučnost i vysokou hmotnost.

Závěr

Slevová akce na nářadí Parkside umožňuje pořídit si některé kusy nářadí za ještě výhodnější ceny než obvykle. Tři uvedené produkty jsou nyní zlevněny o cca 40 %. Dobrý poměr cena / výkon je pro značku Parkside typický a při započítání slevy je ještě lepší. Hodnocení produktů je různé. U akumulátorového kladiva vychází spíše průměrně, u zahradního kombinovaného nářadí jednoznačně kladně a u úhlové brusky je zatím příliš málo recenzí pro formulaci relevantních závěrů.

 

Zdroj obrázků: Lidl

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.