Menu

TOP 1 nejdivnější robotický vysavač má Dyson, přesto dává tak nějak smysl

TOP 1 nejdivnější robotický vysavač má Dyson, přesto dává tak nějak smysl
Zdroj: Dyson, Koláž: Arecenze

Dyson opět předvádí svou schopnost překračovat hranice a přináší na trh něco mimořádného. Nadčasový design, inovativní technologie a nekonvenční přístup k běžným věcem – to vše spojuje nejnovější robotický vysavač od společnosti Dyson 360 Vis Nav. Je tak všestranný jako zaběhnuté modely robotických vysavačů konkurenčních značek? 

Dyson 360 Vis Nav – jak vypadá nový robotický vysavač?

Na první pohled působí tento nejnovější robotický vysavač Dyson 360 Vis Nav jako surrealistický předmět ze sci-fi filmu, ve skutečnosti však jeho neobvyklý design skrývá smysluplný a účinný přístroj, jehož úkolem je usnadnit nám běžné úkony domácí údržby. Oproti předchozímu modelu slibuje Dyson 360 Vis Nav vyšší sací výkon, lepší orientaci v prostoru a spoustu dalších vylepšení.

Maximální výkon a úklid i těsně podél stěn

Hlavní výhodou robotického vysavače ​​Dyson 360 Vis Nav oproti konkurenci je jeho výkonný motor schopný dosáhnout až 110 000 otáček za minutu. Díky tomu se tento model stává několikanásobně výkonnějším zařízením oproti jiným značkám. Vysoký sací výkon u vysavače Dyson pak doplňuje i trojitá kartáčová lišta, která si poradí s úklidem nečistot prakticky na každém povrchu – od tvrdých podlah až po koberec s vysokým vlasem.

Kartáčová lišta tohoto se navíc pyšní celou šířkou a čistí až k okraji stěn či nábytku. Na rozdíl od bočních zametačů konkurenčních značek robotických vysavačů, které nečistoty odmetají, Dyson je díky boční liště vysává a řeší jednu z největších výzev pro tyto uklízecí pomocníky. Boční sání je dostatečně silné, aby zachytilo prach a nečistoty až ke stěně.

Pamatuje si, kde byl a vidí, kde je potřeba uklidit

Dyson jeho nejnovější robotický přírůstek do rodiny vysavačů vybavil 360° vizuální navigací pro inteligentní čištění. Díky tomu má vysavač panoramatický pohled na celou domácnost a spolu se systémem SLAM dokáže zpracovat informace z kamery tak, že se si přesně pamatuje kde byl a ví, kde a co má uklidit.

Umí se pohybovat mezi překážkami a díky piezoelektrickému senzoru, který můžete znát z tyčových vysavačů Dyson, také detekuje okem neviditelné mikroskopické částice, a v případě potřeby automaticky zvýší sací výkon.

Zapadne do chytré domácnosti

Další z předností tohoto robotického vysavače Dyson 360 Vis Nav je možnost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace MyDyson, se kterou se robot stává ještě více uživatelsky přívětivý. Nabízí jak plánování úklidu, tak i jeho následnou kontrolu. Zajímavostí je, že vysavač skrze aplikaci dostává automatické aktualizace softwaru přes Wi-Fi, takže máte vždy přehled o nejnovějších funkcích a vlastnostech.

Dyson – technologická špička ve světě vysavačů

Značka Dyson ve světě domácích spotřebičů vystupuje již více než 50 let. V jejím portfoliu najdete spoustu inovativních produktů pro péči o tělo i domácnost. Mezi oblíbené patří fény a žehličky na vlasy Dyson, ale také čističky vzduchu. Za jednoznačně nejznámější a nejoblíbenější však můžeme bezpochyby označit vysavače, a to jak klasické podlahové, tak i moderní tyčové, které nyní v nabídce převládají.

Dyson v této oblasti představuje technologickou špičku, a pokud někdo hledá skutečně kvalitní vysavač, je sortiment této značky sázkou na jistotu. Všechny vysavače Dyson jsou poháněné inovacemi a pohlcené výkonem. Dyson zkrátka změnil pravidla hry i způsob, jakým vnímáme údržbu domova. S každým modelem přináší nové technologie, které slibují lepší výkon nebo snadnější obsluhu. A efektivní design je pak jakousi třešničkou na dortu.

Sečteno a podtrženo: Měli byste si Dyson 360 Vis Nav pořídit domů?

Klady

 • Ideální pro fanoušky Dyson
 • Uklízí i těsně u zdí či nábytku
 • Čtyři režimy výkonu
 • 360° vizuální navigace pro inteligentní čištění
 • Automatické aktualizace softwaru
 • Hygienické vyprazdňování koše
 • Můžete ho propojit s mobilní aplikací

Zápory

 • Vysoká cena
 • Nemá funkci vytírání
 • Průměrná výdrž baterie
 • Nemá automatické vyprazdňování nádoby na nečistoty
38 000 Kč Orientační cena

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.