Menu

20 lidí se dotýká najednou a nevadí to: Samsung Flip Pro zaujme vzdělávací instituce i firmy

20 lidí se dotýká najednou a nevadí to: Samsung Flip Pro zaujme vzdělávací instituce i firmy
Zdroj obrázků: Samsung, ilustrace: Arecenze

Chlubí se nejrychlejší odezvou na trhu, vícedotykovostí pro až 20 lidí a univerzální konektivitou. Revoluční multifunkční obrazovka Samsung Flip Pro Interactive Display přináší budoucnost ve vzdělávání. Firmám umožní zvýšení efektivity práce a školám moderní, plně digitalizovanou výuku. 

Realistický zážitek z tvoření

Jednou z hlavních předností interaktivní tabule Samsung Flip Pro je rychlost a vícedotykovost. Bezkonkurenční odezva 26 ms a 2 048 tlakových bodů přináší realistický zážitek z kreslení. Multidotykový displej podporuje současné tvoření až 20 osobám. K dispozici je režim pera či štětce s naprosto reálnou imitací psaní na papír. Nechybí ani jednoduché mazání prstem či celou dlaní.

Pohodlné a snadné tvoření zajišťuje rychlý panel nástrojů a palet a přepínací tlačítko pro otevření okna pro nové poznámky. Jistě oceníte i všestrannou konektivitu, za kterou stojí možnosti připojení přes USB, HDMI, DP, OPS sloty, LAN port či bezdrátové zrcadlení obrazovky (AirPlay2). Konektivitu dále zdokonaluje 3 v 1 USB-C port pro zrcadlení plochy, dotykové ovládání a nabíjení externího zařízení (max. 65W) zároveň.

Zapadne do každé místnosti

Díky technologii SmartView+ lze k obrazovce připojit až 50 zařízení najednou. Technologie Multi-view dovolí promítnout až 4 plochy současně. Samozřejmostí je podpora jednoduché videokonference bez nutnosti dalšího řešení kompatibility. Samsung Flip Pro je vybaven 4kanálovým 40W reproduktorem a senzorem pro přizpůsobení jasu obrazovky podle okolních světelných podmínek.

O výkon a uložiště se postará inovativní 3,5G paměť RAM a 32GB úložiště. Třešničkou na dortu je chytrý design se zadním madlem pro snadnou manipulaci a přední kontrolní panel pro pohodlný přístup. Univerzální světle šedé provedení zapadne do každé kanceláře či učebny. Obrazovku chrání před poškozením patentovaný netříštivý film. Šíření mikrobů zabrání antimikrobiální povrchová úprava.

Klíčové vlastnosti:

  • Nejrychlejší odezva na trhu (26 ms)
  • Vícedotykovost až pro 20 lidí
  • Pohodlné intuitivní ovládání
  • Všestranná konektivita (včetně 3 v 1 USB-C portu, AirPlay2)
  • Aplikace pro videohovory
  • Ochrana proti poškození a antimikrobiální povrch
  • K dispozici ve více rozměrech (55 / 65 / 75 / 85 palců)
30 000 - 160 000 Kč (podle provedení) Orientační cena

Zdroj: Tisková zpráva, Samsung

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.