Menu

Velký únik Samsungu! Známe termín vydání řady Samsung Galaxy A pro rok 2024, nezadržitelně se blíží

Velký únik Samsungu! Známe termín vydání řady Samsung Galaxy A pro rok 2024, nezadržitelně se blíží
Samsungy Galaxy S24 Plus, S24, A55 a A35 dle úniku, Zdroj: Reviews & Recaps BHAI @Review_Recap (Twitter)

V minulých článcích jsme vás seznámili s uniklým designem a parametry nového Samsungu Galaxy A55, který zatím nebyl oficiálně představen. Konkrétní datum vydání sice výrobce ještě neoznámil, podle uniklých informací by to ale mělo být do dvou týdnů. Model bude představen spolu s méně vybaveným sourozencem Galaxy A35.

Další podrobnosti o Samsungu Galaxy A55 naleznete zde:

Jeden z nejdůležitějších Samsungů

Samsung Galaxy A55 je zástupce střední třídy, který se nejspíš stane po vzoru svého předchůdce jedním z nejžádanějších telefonů od Samsungu. Jen pro zajímavost, loňský model Samsung Galaxy A54 je aktuálně 7. nejprodávanějším smartphonem na Heurece (prvních několik příček nekompromisně obsahují už řadu let iPhony).

Z toho důvodu je Galaxy A55 pro Samsung stejně významný jako jeho vlajky řady Galaxy S. A protože má letošní řada Galaxy S24 velký úspěch, očekává se, že nižší modely Galaxy A půjdou ve stejných šlépějích. Uniklé informace o designu a výbavě naznačují, že by se předpoklad mohl naplnit. Kdy se konečně dočkáme vydání?

Vydání se blíží každým dnem

Zdá se, že Galaxy A55 ponese celé jméno Samsung Galaxy A55 5G jako jeho předchůdci. Podle data uvedení předchůdců z řady Galaxy A5x lze dobře odhadnout také to letošní:

Název modelu Datum uvedení
Galaxy A50 25. února 2019 (pondělí)
Galaxy A51 5G 8. května 2020 (pátek)
Galaxy A52 5G 17. března 2021 (středa)
Galaxy A53 5G 17. března 2022 (čtvrtek)
Galaxy A54 5G 15. března 2023 (středa)

 

Pokud se Samsung bude držet zaběhlé tradice posledních tří let, Galaxy A55 by měl být vydán v polovině března. Podle Rolanda Quandta, jednoho z nejdůvěryhodnějších leakerů ve světě technologií, by k představení Galaxy A55 pro evropský trh mělo dojít už v pondělí 11. března. Společně s ním by měl debutovat také nižší model Galaxy A35.

Zjistili jsme pro vás také uniklé informace ohledně budoucí ceny a testů výkonu Samsungu Galaxy A55. Nepropásněte proto naše další články, které publikujeme v našem Magazínu.

Související články

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.