kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Tipy a rady na sušení prádla v sušičce

Sušení prádla v sušičce může být zpočátku jedna velká neznámá. Co sušit, jak sušit, aby se prádlo nemačkalo, jaký program zvolit pro jemné prádlo a na jaký program sušit džíny, aby nebyly po vyndání ze sušičky vlhké? Z počátku bez návodu v ruce pravděpodobně sušičku nezapnete. Podívejme se na to, co by mohlo vyvolávat otázky a nejistotu.

Sušička při správném používání dokáže prádlo usušit tak, že jej už nemusíte žehlit, odstraní chlupy domácích mazlíčků a prádlo provoní.

  • Základ úspěchu tkví v přípravě. Již při výběru oblečení k sušení si všímejte štítků. Na oblečení najdete označení, zda je prádlo do pračky vhodné, či nikoli. Obecně by do sušičky neměla přijít vlna, hedvábí a krajka. Existují speciální programy, které i tyto materiály dokáží jemně a šetrně ošetřit, aniž by jim významně zkracovaly životnost. Co do pračky raději nedávejte je oblečení vybavené plastovými zipy a nebo s nažehlovacími obrázky, které vysoké teploty špatně snáší.
  • Prádlo správně vyperte. Tedy dávkujte jen tolik prášku a aviváže, kolik je skutečně potřeba. Zbytkový materiál se pak drží v prádle a zanáší tkaninu i sušičku.
  • Nastavte při ždímání vyšší otáčky, než jste zvyklí. Čím víc práce udělá při odstředění pračka, tím lépe a efektivněji vysušené prádlo budete mít.
  • Volba správného programu je zásadní. Pokud nemáte vyzkoušeno, co a jak sušit, vždy svou volbu zkonzultujte s manuálem. Neriskujete, že prádlo bude nerovnoměrně vysušené, či naopak přesušené příliš. Prádlo sušené na příliš vysokou teplotu se může více mačkat, pravděpodobně se také srazí. Pozor také na množství prádla větší, než je kapacita bubnu.
  • Zkuste prádlo před praním a sušením obrátit naruby. Zachováte tak barvy, a ochráníte potisky, nebo třeba flitry, které by se mohly při vysokých teplotách olupovat. Všechny zipy a knoflíky zapněte. Nedochází tak k jejich opotřebování a chráníte také buben. Pokud možno odstraňte kovové prvky. Mohou zatrhávat tkaninu. Jemné prádlo a podprsenky sušte ve speciálních k tomu určených koších. Prodloužíte tak jejich životnost. Kupte své sušičce ubrousky a balónky. Ubrousky do sušičky prádlo nádherně provoní a speciální balónky, které při sušení prádlo naklepávají zajistí, že oblečení bude ještě víc hebké a nadýchané.
  • Stejnou starostlivost jako příprava prádla a výběr programu si zaslouží i samotná sušička. Pečujte o svůj přístroj a bude vám sloužit déle a lépe. Věděli jste, že sušičku lze umístit na pračku? Existují speciální spojovací díly, které zajistí, že sušička se ani nehne. Pravidelně čistěte filtry a v případě kondenzační sušičky nezapomínejte vyprazdňovat kondenzační nádobku. Mimochodem, vodu z ní výborně využijete do napařovací žehličky.

Nejlepší sušičky dle našeho srovnání

1. místo
Vítěz testu 2019
2. místo 3. místo 4. místo 5. místo 6. místo 7. místo 8. místo 9. místo 10. místo
LG RC82EU2AV4W LG RC81U2AV2W Siemens WT47W590CS Bosch WTW85590BY LG RC91U2AV3W Siemens WT47U690CS Beko DH 8534 RX Beko DPY 8506 GXB1 Bosch WTW 87467CS Beko DE 8635 RX0

Hodnocení:
93,6 %

Orientační cena:
16 000 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
91,6 %

Orientační cena:
20 000 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
91,2 %

Orientační cena:
19 500 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
90,8 %

Orientační cena:
20 000 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
90,6 %

Orientační cena:
20 000 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
89,8 %

Orientační cena:
20 000 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
88,1 %

Orientační cena:
13 600 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
87,8 %

Orientační cena:
15 000 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
87,0 %

Orientační cena:
18 000 Kč

Přečíst recenzi

Hodnocení:
86,8 %

Orientační cena:
15 000 Kč

Přečíst recenzi

Jak vám pomohl tento článek? Budeme rádi za zpětnou vazbu.

Tipy a rady na sušení prádla v sušičce
Průměrné hodnocení 3.9 z 27 hlasů

Mohlo by vás také zajímat

Sušičky s horním plněním Jak správně sušit prádlo v sušičce Co můžete a nemůžete sušit Set pračky se sušičkou Sušení prádla v sušičce Poruchy sušičky prádla Jak na voňavé prádlo ze sušičky Prádlo ze sušičky nevoní? Poradíme! Sušičky prádla v akci – kde je najít? Filtry do sušičky – kde koupit Druhy a typy sušiček prádla
Symboly na prádle – co patří do sušičky a jak to prát? Srážení prádla v sušičce Příslušenství k sušičkám prádla Základní údržba sušičky prádla Rozměry sušiček prádla Sušičky prádla s tepelným čerpadlem Spotřeba vody sušiček prádla Jak funguje sušička prádla Kondenzační nebo ventilační sušičku prádla? Pračka se sušičkou nebo každý spotřebič zvlášť?