Menu

TOP 3 levné kufry na nářadí Parkside do každé dílny: Zorganizujte si prostor za pár korun

TOP 3 levné kufry na nářadí Parkside do každé dílny: Zorganizujte si prostor za pár korun
Ilustrace: Arecenze

Z vlastní zkušenosti vím, že mít nářadí vždy pěkně utříděné je nelehký úkol. Jenže mít přehled o vybavení dílny je pro efektivní práci klíčový. Často se stane, že potřebujete nějaké nářadí, ale nemůžete jej hned najít. Práce vám pak několik minut stojí a než požadovaný kus najdete, přejde vás chuť do díla.  Zde jsou 3 tipy na cenově dostupné kufry z Lidlu, které pomohou vnést řád do každé dílny.

  • TIP: Nepřehlédněte naše srovnání nejlepších kufrů na nářadí v roce 2024.

Proč si pořídit kufr na nářadí?

Nechávat nářadí v originálních papírových krabicích nebo volně ležet v zásuvkách ponku či na policích regálů není ideální nápad. Mnohem lepší je se vybavit plastovými kufry a organizéry, které vaše vybavení ochrání před prachem a dalšími okolními vlivy. Zároveň vám pomohou mít lepší přehled o umístění jejich obsahu. Nářadí uložené spolu s příslušenstvím v kufru se vám bude také lépe přenášet mezi pracovišti.

Originální plastové kufry, které jsou často v ceně nářadí Parkside, také nemusí být nejvhodnější. U aku nářadí se do nich často nevejdou všechny potřebné akumulátory s nabíječkou, nebo jsou na dané nářadí příliš křehké (typicky u kombinovaných kladiv). Praktickým řešením mohou být robustní stohovatelné systémy Parkside Stack-it, které si snadno přizpůsobíte potřebám a navíc je můžete vybavit podvozkem pro snadnou manipulaci.

Parkside Stack-it Systém

Parkside Stack-it je systém kompatibilních kufrů a organizérů na nářadí v různých velikostech. Kufry do sebe přesně zapadají a je možné je různě kombinovat a stohovat na sebe, případně ještě opatřit transportním vozíkem. Kufry lze dále doplnit rastrovou pěnou, organizérem na malé díly či s přihrádkami, nebo vkládací policí s úložnými boxy. Úložný systém si tak můžete přizpůsobit přesně podle svých potřeb.

800 - 4 000 Kč Cena podle provedení

Parkside Kufr na nářadí 344921

Řešením pro menší ruční nářadí je plastový kufr Parkside o rozměrech 55 x 26,7 x 27 cm. Je vyroben z 94 % z recyklovatelného materiálu a obsahuje různé přihrádky na nářadí a další příslušenství. Součástí kufru je vyjímatelná přenosná vložka. Konstrukce kostry je zesílená a nabízí maximální nosnost 17,7 kg.

350 Kč Orientační cena

Parkside Organizér, 3dílná sada

Pro přehledné uspořádání spojovacího materiálu a dalších drobností se skvěle hodí organizér Parkside. Organizér je prodáván v sadě po 3 boxech, které jsou použitelné samostatně nebo v kombinaci. Pospolu drží díky postranním klipům. Každý box obsahuje vyjímatelné přihrádky s možností flexibilního nastavení. Rozměr sady je 31,5 x 22,5 x 19,8 cm, nosnost 3 x 1 kg.

300 Kč Orientační cena

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.