Menu

Výhody nářadí Hilti: Záruka až 20 let a oprava do 3. dne

Výhody nářadí Hilti: Záruka až 20 let a oprava do 3. dne

Profesionální nářadí lichtenštejnské firmy Hilti patří mezi absolutní špičku ve své kategorii. Mezi přednostmi značky se vyjímá vysoká kvalita, dlouholetá tradice, rychlý servis a dlouhé záruční lhůty. Jistě oceníte také možnost fleetové smlouvy a jednu platformu nářadí pro celou stavbu.

Stručně o značce Hilti

Společnost Hilti klade na první místo kvalitu, inovace a přímý kontakt se zákazníky. Každý den zaměstnanci firmy jednají s více než 250 tisíci zákazníky po celém světě. Jejich cílem je pomoci stavebním firmám pracovat efektivněji a bezpečněji díky jejich technologicky vyspělým produktům, systémům, softwaru a službám. Hilti celkově zaměstnává přes 33 tisíc zaměstnanců a její centrála leží v Schaanu v Lichtenštejnsku.

Úspěšnost značky souvisí mimo jiné s neustálým vývojem nových produktů, které vznikají z velké části na základě přímých rozhovorů s jejich zákazníky na stavbách. Hledání nových řešení je pro Hilti výzva. Proto každý rok investuje 6 % z celkového prodeje do výzkumu a vývoje.

Pár slov k historii společnosti

Další předností značky je její dlouholetá tradice a léty prověřená kvalita. Společnost Hilti Maschinenbau OHG byla založena bratry Martinem a Eugenem Hilti v roce 1941 v Schaanu v Lichtenštejnsku. Firma se zpočátku zabývala vsazovací technologií, na kterou dostal Martin Hilti v roce 1948 patent. Na počátku 50. let Hilti představila nářadí s ručním pohonem a nastřelovací pistole.

O dva roky později získala svou první mezinárodní smlouvu o prodeji, načež expandovala na italský trh. Technologický průlom společnost zaznamenala v roce 1957, kdy vyvinula první prachem poháněný vsazovací přístroj na světě. Na začátku 60. let už značka působila ve 30 zemích. Již na začátku 70. let Hilti zakládala výrobní závody po celém svět.

Od 90. let působí jako globální společnost se zaměřením na elektrické a aku nářadí, motorové pily, sbíječky, měřící přístroje, kotevní a nosné systémy, protipožární řešení aj. Hilti necílí na koncové zákazníky, a proto produkty neseženete v hobby marketu a ani v běžné prodejně s nářadím. Koupit je můžete přímo na e-shopu Hilti.cz nebo e-shopu DEK.cz:

Záruka až 20 let a nulové servisní náklady po dobu dvou let

Společnost Hilti si stojí za kvalitou svých výrobků. Z toho důvodu poskytuje v rámci zakoupení stroje nad rámec běžné záruky 20 letou záruční lhůtu na výrobní vady, bezplatné opravy až o dobu dvou let a v neposlední řadě také rychlý a spolehlivý servis s tříměsíční zárukou na správný chod opraveného stroje.

Prodlouženou 20 letou zárukou na výrobní vady se rozumí bezplatný servis veškerých výrobních vad a materiálových vad součástek stroje po dobu 20 let. Podmínkou realizace je ovšem dostupnost náhradních dílů daného modelu. Od data zakoupení produktu pak Hilti garantuje až 2 letou dobu nulových nákladů na servis.

Hilti stroj opraví zcela zdarma a bez ohledu na příčinu poškození. A to i v případě náhodného poškození pádem, vodou, přejetí bagrem apod. (s výjimkou živelných pohrom). V rámci nulových nákladů je zahrnuto vyzvednutí a odvoz do servisu, oprava a opětovné vrácení na adresu v ČR.

Bleskový servis do 3. dne

Protože si Hilti uvědomuje, že je čas jejích zákazníků drahý, řeší většinu procesu servisu za ně. V případě nutnosti opravy si firmou sjednaný kurýr vyzvede porouchaný stroj v domluvený čas a na domluvené adrese. Nářadí dopraví do servisu, kde jej pečlivě diagnostikují, vyčistí a bez prodlení opraví. Do 3. dne kurýr opravený stroj opět dopraví na určenou adresu na území České republiky. Veškeré náklady na přepravu hradí Hilti. 

Podání žádosti o opravu je jednoduché. Realizuje se prostřednictvím zákaznického účtu Hilti Online, případně se můžete obrátit na zákaznický servis Hilti. Pokud zvolíte první možnost, vyhledáte ve svém účtu sekci “Moje stroje” a zvolíte “Opravit stroje”. Ze seznamu vyberete příslušné nářadí a kliknete na “Opravit”. V servisního formuláře zvolíte způsob dopravy, detailně popište závadu a vyberete jednu z možností opravy.

Nakonec jen zvolíte zvolíte adresu vyzvednutí/doručení (adresa se mohou lišit), kontakt a datum vyzvednutí a fakturační údaje a kontakt pro schválení nabídky opravy. A tím je hotovo! Průběh opravy můžete detailně sledovat ve svém účtu Hilti Online. První dva roky od nákupu hradí náklady na servis Hilti. Po uplynutí této doby společnost uplatňuje individuální cenový strop pro každý typ nářadí. Více informací naleznete zde.

Možnost fleetové smlouvy

Hilti též nabízí možnost fleetové smlouvy na své produkty. Služba Fleet Management nabízí možnost pronajmout si nářadí od společnosti za určitý měsíční poplatek. Díky tomu vám odpadnou starosti s údržbou a zajišťováním servisu strojů. Tato all-inclusive služba je na trhu přes 10 let a využívá ji okolo 100 000 zákazníků ve více než 40 zemích světa.

Součástí smlouvy je rychlý, kvalitní a bezplatný servis, poskytnutí náhradního stroje v době opravy a pojištění proti krádeži. Navíc máte jistotu, že vždy obdržíte ty nejmodernější a nejbezpečnější stroje. V případě náročného projektu si můžete půjčit nářadí navíc. O půjčeném vybavení budete mít vždy přehled díky softwaru HILTI ON!TRACK 3.

Jedna platforma pro celou stavbu

Za zmínku stojí také výhoda mít v rámci vašich projektů jednu platformu nářadí s jedním typem kompatibilních akumulátorů. Vybírat můžete z 12V, 22V a 36V nářadí. Nová inovativní platforma 22 V Nutron nabízí vysoký výkon, nejmodernější bezpečnostní prvky a dlouhou výdrž na jedno nabití. Díky chytrým funkcím Nutron můžete svůj strojový park spravovat jednoduše a efektivně.

Shrnutí a závěr

Značka profesionálního nářadí Hilti má zákazníkovi hodně co nabídnout. Jedná se především o:

  • Dlouholetou tradici
  • Důraz na kvalitu, vývoj inovací a přímý kontakt se zákazníky
  • Dlouhou záruční lhůtu (až 20 let)
  • Rychlý servis (do tří dnů)
  • Zcela bezplatný servis po dobu prvních dvou let
  • Možnost fleetové smlouvy
  • Jednu platformu pro celou stavbu s jednotnými akumulátory

I když patří nářadí Hilti mezi ty nejdražší na našem trhu, vzhledem k množství benefitů, které značka poskytuje, se do něj rozhodně vyplatí investovat.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.