Menu

Výrobci kuchyňských robotů

V domácnostech i v provozech profesionálních kuchyní jsou často využívány k přípravě pokrmů nejen ruce, ale také elektrické spotřebiče. Práci nám ulehčují zejména multifunkční kuchyňské roboty a food procesory. Hnětou, strouhají a hlavně šetří námahu a čas. Na trhu jsou zastoupeny produkty různé kvality a cenových relací. Nepřeberný výběr spotřebičů od mnoha výrobců. Představíme si firmy, které ve výrobě kuchyňských robotů vynikají.

Kuchyňské roboty Kitchenaid

Legenda mezi kuchyňskými roboty. Robustní provedení, skvělý výkon, špičková kvalita. To je hvězda mezi výrobci robotů. Firma KitchenAid se svou vlajkovou lodí robotem Artisan. Model vyráběný od roku 1919 prošel jen velmi málo změnami designu od svého vzniku. Nadčasový vzhled je stále aktuální a udává módní trendy. Kovové tělo a kvalitně zpracovaná mechanika, to je příslib perfektního výrobku. Investice do tohoto výrobku se prostě vyplácí.

Roboty Eta

Za designem výrobků firmy Eta od počátku stál tým designérů pod vedením Stanislava Lachmana. Sídlo společnosti Eta je v Hlinsku na Chrudimsku. Výrobní procesy jsou rozmístěny na několik míst po republice. Společnost dodává spotřebiče pro domácnost, původ názvu však vychází ze slov elektronické aparáty. Původní společnost Eta působila ve dvacátých letech minulého století v Praze – Vršovicích. Tehdejší firma se specializovala na produkci rozhlasových zařízení a také hracích automatů. Ke kuchyňským spotřebičům se začala obracet přes produkci ledniček. Dnes již tradiční česká značka přináší kvalitu za velmi přijatelné ceny.

Kenwood roboty

Kenwood Ltd. je firma původem z Velké Británie, působí ve čtyřiačtyřiceti zemích světa. V České republice je velmi populární díky snoubení dobré kvality a příznivé ceny. V současnosti je hodně vidět v obchodech díky své řadě kuchyňských spotřebičů v pastelových barvách. Společnost založil v roce 1947 Kenneth Maynard Wood ve své vlastní garáži. Prvním produktem byl toustovač. Nejpropracovanějším produktem firmy Kenwood je kuchyňský robot Kenwood Cooking Chef. Kuchyňský robot se zabudovanou indukční plotnou. Umí všechno, co od kuchyňského robotu očekáváte. A k tomu ještě dovede vařit!

Catler kuchyňské roboty

Společnost australského původu. Na trhu působí od třicátých let. První spotřebiče začala produkovat v roce 1932. Firma se soustředí na spotřebiče snoubící precizní zpracování s elegantním designem.

Nejlepší kuchyňské roboty z našeho srovnání

Autor: Redakce | Naposledy aktualizováno 6.5.2019

Mohlo by vás také zajímat