Menu

Recenze a srovnání DOBBY Selfie Drone

v kategorii Drony

Klady a zápory

  • Kvalita záznamu
  • Slabší baterie
7 000 Kč Orientační cena

Hodnocení natáčení a baterie

Dron Dobby Selfie disponuje kamerou s rozlišením 4096×2160 (4K). To je v současné době nejvyšší dostupné rozlišení na trhu a nabízí nejvyšší kvalitu záznamu. Li-Pol baterie, kterou je dron vybaven by měla zajistit výdrž dronu až 9 minut v letu na jedno nabití. To není hodnota, která by řadila dron k nejlepším, na druhou stranu, při takto vysokém rozlišení a výkonu se jedná o poměrně pochopitelnou variaci.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Dobby

Počet rotorů

4

Maximální doba letu (min.)

9

Hodnocení ovládání a funkcí

Dron můžete ovládat pomocí aplikace vašim smartphonem. Díky tomu je možné využít i zajímavou alternativu ovládání hlasem nebo gesty. Dosah signálu by měl přinášet zhruba 100 metrů, díky čemuž se řadí dron do průměru a lze konstatovat, že v běžných podmínkách by si měl bez problémů poradit. Silnou stránkou je také vybavenost dronu funkcí GPS, která usnadňuje jeho ovládání a zlehčuje let.

Parametr Tento produkt
Maximální rychlost (km/h)

28

Maximální vzdálenost přenosu obrazu dle CE (m)

100

GPS

Ano

Wi-Fi

Ano

Hmotnost (g)

199

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé dronu jsou spokojení především s kvalitou pořízeného videozáznamu a skvělé ovládání. Naopak za slabinu označují méně kvalitní aplikaci určenou pro ovládání zařízení jejíž podpora je dostupná pouze v anglickém jazyce.

Naše hodnocení a závěr

Dron DOBBY Selfie je kvalitním zařízením cílícím na mírně pokročilé až pokročilé piloty, kteří poptávají především vysokou kvalitu videozáznamu. Naopak za slabinu dronu považujeme kratší výdrž na baterii a méně kvalitní aplikaci na jeho ovládání.

7 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: DOBBY Selfie Drone
Jakub Gulec
Senior redaktor & Head of testing
Jakub je v naší kanceláři redaktorem s technickým zaměřením. Problematiku dronů a legislativy s nimi spojené má dobře zvládnutou a snadno vám přiblíží, jaké jsou podmínky provozu těchto zařízení v ČR. Na jeho recenze narazíte také u fotoaparátů, kamer a celé řady další elektroniky.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze DOBBY Selfie Drone

DOBBY Selfie Drone

7 000 Kč Orientační cena