Recenze a srovnání DOBBY Selfie Drone

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii dronů nad 3000 Kč

Datum doporučení: Říjen 2018

Klady:

Kvalita záznamu

Zápory:

Slabší baterie

7 000 Kč
orientační cena

Hodnocení natáčení a baterie

Dron Dobby Selfie disponuje kamerou s rozlišením 4096×2160 (4K). To je v současné době nejvyšší dostupné rozlišení na trhu a nabízí nejvyšší kvalitu záznamu. Li-Pol baterie, kterou je dron vybaven by měla zajistit výdrž dronu až 9 minut v letu na jedno nabití. To není hodnota, která by řadila dron k nejlepším, na druhou stranu, při takto vysokém rozlišení a výkonu se jedná o poměrně pochopitelnou variaci.

Parametr Tento produkt
Výrobce Dobby
Rozlišení (px)  4096 x 2160
Maximální doba letu (min.)  9
Počet rotorů  4

Hodnocení ovládání a funkcí

Dron můžete ovládat pomocí aplikace vašim smartphonem. Díky tomu je možné využít i zajímavou alternativu ovládání hlasem nebo gesty. Dosah signálu by měl přinášet zhruba 100 metrů, díky čemuž se řadí dron do průměru a lze konstatovat, že v běžných podmínkách by si měl bez problémů poradit. Silnou stránkou je také vybavenost dronu funkcí GPS, která usnadňuje jeho ovládání a zlehčuje let.

Parametr Tento produkt
Maximální rychlost (m/s)  28
Maximální provozní vzdálenost (m)  100
GPS  Ano
Wi-Fi  Ano
Hmotnost (g)  199

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé dronu jsou spokojení především s kvalitou pořízeného videozáznamu a skvělé ovládání. Naopak za slabinu označují méně kvalitní aplikaci určenou pro ovládání zařízení jejíž podpora je dostupná pouze v anglickém jazyce.

Naše hodnocení a závěr

Dron DOBBY Selfie je kvalitním zařízením cílícím na mírně pokročilé až pokročilé piloty, kteří poptávají především vysokou kvalitu videozáznamu. Naopak za slabinu dronu považujeme kratší výdrž na baterii a méně kvalitní aplikaci na jeho ovládání.

Další recenze

Kompletní porovnání