Menu

Recenze a srovnání DOBBY Selfie Drone

Doporučujeme Při nákupu v kategorii dronů do 12 000 Kč

Datum doporučení: Říjen 2018

  • Kvalita záznamu
  • Slabší baterie
7 000 Kč Orientační cena

Hodnocení natáčení a baterie

Dron Dobby Selfie disponuje kamerou s rozlišením 4096×2160 (4K). To je v současné době nejvyšší dostupné rozlišení na trhu a nabízí nejvyšší kvalitu záznamu. Li-Pol baterie, kterou je dron vybaven by měla zajistit výdrž dronu až 9 minut v letu na jedno nabití. To není hodnota, která by řadila dron k nejlepším, na druhou stranu, při takto vysokém rozlišení a výkonu se jedná o poměrně pochopitelnou variaci.

Parametr Tento produkt
Výrobce Dobby
Rozlišení (px) 4096 x 2160
Maximální doba letu (min.) 9
Počet rotorů 4

Hodnocení ovládání a funkcí

Dron můžete ovládat pomocí aplikace vašim smartphonem. Díky tomu je možné využít i zajímavou alternativu ovládání hlasem nebo gesty. Dosah signálu by měl přinášet zhruba 100 metrů, díky čemuž se řadí dron do průměru a lze konstatovat, že v běžných podmínkách by si měl bez problémů poradit. Silnou stránkou je také vybavenost dronu funkcí GPS, která usnadňuje jeho ovládání a zlehčuje let.

Parametr Tento produkt
Maximální rychlost (km/h) 28
Maximální vzdálenost přenosu obrazu dle CE (m) 100
GPS Ano
Wi-Fi Ano
Hmotnost (g) 199

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé dronu jsou spokojení především s kvalitou pořízeného videozáznamu a skvělé ovládání. Naopak za slabinu označují méně kvalitní aplikaci určenou pro ovládání zařízení jejíž podpora je dostupná pouze v anglickém jazyce.

Naše hodnocení a závěr

Dron DOBBY Selfie je kvalitním zařízením cílícím na mírně pokročilé až pokročilé piloty, kteří poptávají především vysokou kvalitu videozáznamu. Naopak za slabinu dronu považujeme kratší výdrž na baterii a méně kvalitní aplikaci na jeho ovládání.

7 000 Kč Orientační cena
Autor: Jakub Gulec, Daniel Černý | Datum: | Produkt: DOBBY Selfie Drone
Jakub Gulec je v naší kanceláři redaktorem s technickým zaměřením. Spolupracuje s námi více než rok a postupně přebral témata po původních autorech. Problematiku dronů a legislativy s nimi spojené má dobře zvládnutou a snadno vám přiblíží, jaké jsou podmínky provozu těchto zařízení v ČR. Na jeho recenze narazíte také u fotoaparátů, kamer a celé řady další elektroniky.
Technický redaktor

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze DOBBY Selfie Drone

DOBBY Selfie Drone

7 000 Kč Orientační cena